Web oficial del FC Karpaty Lviv

Олег Смалійчук: «Ми не будуємо команду на півроку»

Олег Смалійчук: «Ми не будуємо команду на півроку»

Віце-президент «Карпат» підсумував турецькі збори.

«Вважаю, що збори пройшли вдало. Взагалі я приємно здивований тим, як команда відреагувала на запропоновані навантаження. Окрім того, «Карпати» провели дуже довгі збори, з такими термінами не стикалися навіть досвідчені гравці, як Федецький. Тому сьогодні я подякував команді. Вони добре підготувалися, я в них вірю і з оптимізмом дивлюся в майбутнє». 

«Ми попрощалися із Шиною та Філімоновим. Шина був травмований, він відновлюється в Бразилії. З Філімоновим ми також домовилися про взаємний розрив контракту. Але особисто від себе хочу йому подякувати за професіоналізм. Це той футболіст, до якого у мене не було жодних запитань. Ані ігрових, ані людських. Щиро бажаю йому знайти себе в іншому клубі і доказати, що Артем – хороший футболіст». 

«Оренда Дебелка і Ткачука? Вони молоді і мають грати. Естонці гарантували для них ігрову практику, зокрема і в єврокубках. Ми з ними не прощаємося, будемо уважно спостерігати. У контракті прописано, що літом ми можемо їх повернути з оренди». 

«Як я вже говорив раніше, до 2 березня багато чого може змінитися. Я не можу гарантувати, що всі залишаться і що не буде новачків. Ми тримаємо руку на пульсі, селекційна служба працює». 

«Чи розуміють наші новачки з Колумбії куди потрапили? Я впевнений, що тренери та ветерани їм пояснять. Від себе скажу, що це молоді хлопці, які хочуть і не бояться вчитися. Ясно, щоб грати в Україні треба працювати і додавати на кожному тренуванні. Мені сподобався їхній менталітет. Вони хочуть рости професійно. Так само і Сандохадзе – жодних питань до нього нема. Ми цілком задоволені ним, єдине, шкода, що він не пройшов перших зборів у Львові. Можливо, Ніка десь не так фізично готовий, як би цього хотілося. Але він додасть і буде грати. Це якісний захисник, який добре працює з м’ячем. Ми певні, що прийняли правильне рішення щодо його трансферу». 

«Основний склад? Якщо ми штучно введемо забагато нових гравців, то може повторитися літня історія, а ми цього не хочемо. Тому не треба форсувати дебютів, щоб не напоротися на фальстарт. Ми не будуємо команду на півроку, тому робимо все спокійно, без поспіху» – підсумував віце-президент «зелено-білих».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

15 De febrero 2018

Noticias relacionadas
Patrocinadores