Web oficial del FC Karpaty Lviv

Роман Дебелко: «Нападник забиває і отримує впевненість»

Роман Дебелко: «Нападник забиває і отримує впевненість»

На початку другого тайму спарингу з мінським «Динамо» Роман Дебелко отримав класну передачу з лівого флангу від Франціско Ді Франко і відправив м’яч у сітку воріт білоруської команди. Після гри форвард «левів» розповів про двобій із динамівцями в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати». 

– Романе, важко переоцінити значення цього голу для тебе?
– Звичайно, це дуже важливо. Нападник забиває і отримує впевненість у собі. Я намагаюся працювати над собою і бути націленим на ворота. 

– Практично до останнього туру естонського чемпіонату ти претендував на звання найкращого бомбардира Meistriliiga. Гольовий запал продовжуєш на зборах вже в «Карпатах»?
– Безперечно, рівень чемпіонатів порівнювати недоречно – українська ліга суттєво сильніша. Я є таким гравцем, який залежить від команди. У «Левадії» в нас була якісна команда, яка створювала моменти і мені вдавалося їх реалізовувати. Естонський чемпіонат можу порівняти з нашою Першою лігою. Так само мені сильно допомагають партнери в «Карпатах», а я намагаюся добре виконувати свою роботу в атаці. 

– Перед гольовою передачею Ді Франко класно стягнув на себе суперників і видав комфортний пас на тебе.
– Фран отримав передачу, почав обігрувати суперників. Я мав розташовуватися на ближній штанзі. Пас пішов трошки назад, тому довелося приймати його з розворотом. Другим дотиком вдалося переправити м’яч у ворота і завершити епізод. У нас вийшла хороша комбінація. 

– Чекав більшого від «Динамо»?
– У першому таймі білоруси грали краще, після перерви у них з’явилася молодь у складі. Мабуть, не було такого якісного футболу. 

– За місце в старті тобі доведеться конкурувати з Крістіаном Понде. Ви абсолютно різні за стилем гри форварди.
– Конкуренція між нами однозначно має місце. Це має піти на користь команді. Вирішуватиме тренер, а я робитиму все залежне від мене. Головне, щоб наша гра приносила перемоги «Карпатам».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

10 De febrero 2019

Noticias relacionadas
Patrocinadores