Web oficial del FC Karpaty Lviv

Богдан Векляк: «Тренер зумів нас мотивувати»

Богдан Векляк: «Тренер зумів нас мотивувати»

Поєдинок з «Чорноморцем» став першим в цьому році для захисника «зелено-білих» Богдана Векляка, який нещодавно відновився від травми. У коментарі Інформаційному центру гравець розповів про те, як він та команда налаштовувались на поєдинок. 
 
«Спочатку було важко психологічно налаштуватись та перебороти свій внутрішній страх. Фізично ж я повністю був готовий до цієї гри. Проте, під час матчу, вже навіть не задумувався про травму – просто хотів викластись на всі сто відсотків і допомогти команді» – каже Богдан.
 
«Вважаю, що сьогодні ми заслужили на перемогу, адже створили більше моментів і мали хороші шанси забити вдруге. Хлопці дуже старалися, віддавали усі сили, бо хотіли, нарешті, перервати ту безрезультативну серію, яка триває вже більше восьми матчів. Почали з нічиєї – надіюсь далі будуть кращі результати».
 
«Перед цим матчем у нас було дуже багато, як індивідуальних, так і командних бесід з тренером. Адже багато залежало від психології, від того, як ми налаштуємося на гру. Тренер провів досить хорошу роботу цього тижня і зумів нас мотивувати, тож ця нічия – його заслуга» – вважає карпатівець.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

23 De abril 2019

Noticias relacionadas
Patrocinadores