Web oficial del FC Karpaty Lviv

Олексій Гуцуляк: «Штатного пенальтиста у нас немає»

Олексій Гуцуляк: «Штатного пенальтиста у нас немає»

У минулому турі УПЛ він став одним із найефективніших гравців, двічі відзначившись у воротах донецького «Олімпіка». Однак початок для Гуцуляка не був настільки обнадійливим – у середині першого тайму Олексій не реалізував пенальті. Попри це, карпатівець виявився першим на добиванні, а по перерві оформив дубль. Про недільну перемогу в Києві один з її творців розповів Інформаційному центру ФК «Карпати».

– Ми усі задоволені, команда виграла 3:1, – каже Олексій. – Ця перемога була потрібна всім: вболівальникам, керівництву клубу і самим футболістам. Думаю, тепер нам буде простіше рухатися вперед і спокійніше виходити на наступні матчі. З кожною перемогою з’являється впевненість і нам буде набагато простіше.

– Чи існує в «Карпатах» поняття штатного пенальтиста?
– Ні, у нас немає такого футболіста, який би пробивав пенальті постійно. Частіше трапляється так, що виконує удари або Крістіан Понде, або я. Як буде далі – побачимо...

– Можу помилятися, але після незабитого пенальті і миттєвого добивання на твоєму обличчі з’явилася легка усмішка. Вона якось пов’язана із сейвом Пенькова?
– Так, це правда, я посміхнувся, адже розумів, що Герман знає, куди я битиму. Однак я вже не хотів змінювати кут. Просто був впевнений, що доб’ю. Це не дивно, адже ми після тренувань в «Карпатах» стабільно залишалися. Кожного разу по 20 пенальті я йому виконував, і Герман дуже добре знає мою манеру виконання. Він фактично читає мій удар навіть по розбігу. Добре, що все завершилося взяттям воріт. Удача посміхнулася мені, думаю, так можна сказати.

– Перше правило для гравця, який виконує пенальті – ніколи не вимикатися з боротьби?
– Звичайно, я побачив, що м’яч відлетів до мене. Мені залишалося зробити вперед лише два кроки.

– Здається, це твій перший нереалізований пенальті.
– Так, зі мною таке вперше. Раніше завжди вдавалося забивати.

– Твій другий гол можна назвати певною мірою спонтанним?
– Я б не сказав так... Ми пішли у командний пресинг, хоч і вели в рахунку. Воротар помилився, вибив погано м’яч на Войковіча. Ми були готові до цього, адже «Олімпік» перебував у меншості. Нам простіше було йти вперед, а не притискатися до воріт. Як бачите, пресинг спрацював і ми використали чисельну більшість. 

– Ти догравав матч з капітанською пов’язкою після заміни Франціско Ді Франко. 
– Я не думаю, що капітанська пов’язка впливає на гру. Краще грати я не почав після цього (посміхається). Звичайно, що це додаткова відповідальність, але я готовий до неї. Команда обирала на зборах капітана і більшість голосів були за Дмитра Кльоца. У якості двох помічників обрали Ді Франко і мене. 

– За «левів» на старті сезону вже дебютувало одинадцятеро новачків. Чи відчувається приплив свіжої крові у колективі? 
– Я вже звик до змін у футболі, це природно, особливо під час трансферного вікна. Кожен адаптовується індивідуально: комусь треба більше часу, хтось швидко вливається в колектив. У всякому разі, в нас немає таких хлопців, які б не звикли до колективу і нашого футболу. Загалом все гаразд. 

– Наступний суперник «Карпат» – луганська «Зоря». Як гадаєш, фактор участі команди Віктора Скрипника в єврокубках впливатиме на протистояння в неділю?
– Для нас це не матиме значення і ми не звертатимемо увагу на те, як виглядатиме суперник і скільки матчів проводить за тиждень. Наше завдання – показати свою гру. Тим більше, що у нас буде хороший настрій після перемоги. Треба втілити у життя те, що ми награватимемо протягом тижня в процесі підготовки і реалізувати задуми тренерського штабу.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

20 De agosto 2019

Noticias relacionadas
Patrocinadores