Web oficial del FC Karpaty Lviv

Молодь. «Десна» U-21 – «Карпати» U-21 – 2:2

6-й тур. 29.08.2019, 16:00. Чернігів, стадіон «Чернігів-Арена». 200 глядачів. Сонячно. +28°С.

Арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).

Асистенти арбітра: Денис Марченко, Руслан Єрмоленко (обидва – Чернігів).
Четвертий арбітр – Павло Децюк (Чернігів).

Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Суми).

«ДЕСНА» U-21: Татаренко, Галстян (Фалько, 90+2), Єрмаков (Давиденко, 46), Приндета, Западня (Руденко, 46), Сираш, Сердюк, Мочуляк, Хльобас (Попинака, 46), Белич, Шевцов.
Запасні: Бабашев, Пічугін, Слотюк.
Старший тренер – Олександр Пищур.

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Слива, Векляк, Харжевський, Сільченко, Мохамед, Толочко (Степанчук, 78), Веремієнко (Авраменко, 65), Кіриленка (Руніч, 73), Притула, Лях.
Запасні: Стегніцький, Гірний, Мельнійчук, Куртяк.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Хльобас, 28, Галстян, 38 – Попинака, 50 (авт.), Векляк, 73.

Нереалізований пенальті: Галстян, 38 (воротар).

Попередження: Западня, 40, Шевцов, 71 – Толочко, 48, Харжевський, 60, Руніч, 90.

Вилучення: Харжевський, 86 (друге попередження).

У рамках 6-го туру молодіжної першості України сезону 2019/2020 «зелено-білі» в гостях протистояли «сіверянам». Програвши перший тайм у два м’ячі, в другому таймі «леви» продемонстрували справжній характер та здійснили вольовий камбек.

До перерви підопічні Любомира Вовчука виглядали не настільки активно, і як наслідок – два пропущених м’яча у першому таймі. Спочатку господарі поля забили гол з гри, а згодом рефері призначив пенальті у ворота львів’ян, проте Андрій Артим парирував удар з одинадцятиметрової позначки від гравця «Десни», та на добиванні вдало зіграли чернігівці. В підсумку перша половина зустрічі залишилась за підопічними Олександра Пищура – 2:0.

У другому таймі львівські «Карпати» виглядали зовсім по-іншому. У всій красі в другій 45-хвилинці зіграв Роман Толочко. Хавбек «зелено-білих» двічі асистував своїм партнерам: спочатку Роман виконав блискучу передачу зі штрафного на Петра Харжевського, який з двох спроб, але все ж вгатив шкіряного у ворота чернігівської команди – перший удар карпатівця парирував кіпер «Десни» Максим Татаренко, проте наполегливість Харжевського допомогла львівській команді відіграти один гол. Згодом невгамовний Толочко знайшов у штрафному майданчику Богдана Векляка, і захисник не залишив шансів воротарю господарів, встановивши фінальний рахунок цього протистояння – 2:2.