Web oficial del FC Karpaty Lviv

Молодь. «Карпати» U-21 – «Ворскла» U-21 – 1:4 (ВІДЕО)

7-й тур. 13.09.2019, 14:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 200 глядачів. Сонячно. +23°С.

Арбітр – Дмитро Кутаков (Бровари, Київська обл.).

Асистенти арбітра: Михайло Маланчук (Кіцьмань, Чернівецька обл.), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ).
Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Львів).

«КАРПАТИ» U-21: Задерейко, Слива, Авраменко, Веремієнко, Степанчук, Мохамед (Панчишин, 74), Толочко, Козак (Сільченко, 60), Кіриленка (Енете, 63), Притула (Руніч, 67), Лях (Бичек, 88).
Запасний – Артим.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ВОРСКЛА» U-21: Каневцев, Якубу (Биков, 56), Тарадуда, Очігава (Чуєв, 69), Мельничук, Челядін, Стрижак (Черткоєв, 82), Кравченко (Мкомола, 64), Козиренко, Саків, Хебай (Галата, 58).
Запасні: Солобчук, Мосійчук.
Старший тренер – Олег Краснопьоров.

Голи: Толочко, 74 – Кравченко, 24, Хебай, 55, Стрижак, 72, Козиренко, 83.

Попередження: Притула, 44, Мохамед, 69, Жозеф, 70, Толочко, 80 – Челядін, 80.

У рамках 7-го туру молодіжної першості України сезону 2019/2020 карпатівці вдома приймали полтавську «Ворсклу». Матч відбувався на стадіоні «Локомотив» у Раві-Руській.

До середини першого тайму команди грали практично без гостроти, особливо не створюючи гольових моментів. Проте малюнок гри кардинально змінився, коли гості відкрили рахунок: Дмитро Кравченко скористався своєю нагодою і вивів «Ворсклу» вперед – 0:1. Після пропущеного м’яча «леви» стали діяти значно активніше, два класних шанси не використав Ростислав Лях. Але зрівняти рахунок у першій половині зустрічі львів’янам так і не вдалось.

По перерві гості забили двічі поспіль: спочатку Рубін Хебай подвоїв перевагу «ворсклян» після передачі від Дмитра Кравченка, а згодом Андрій Стрижак довів рахунок до розгромного – 0:3.

Через кілька хвилин «леви» зуміли таки відіграти один гол: Роман Толочко отримав передачу від Ростислава Ляха, увірвався до штрафного майданчика гостей і завдав удару з гострого кута, після чого голкіпер «Ворскли» скорегував круглого у сітку воріт своєї команди.

Під завісу другого тайму полтавці встановили фінальний результат у цій зустрічі: помилкою воротаря скористався Юрій Козиренко – 1:4.

Післяматчевий коментар півзахисника «левів» Романа Толочка: «Вважаю, що «Ворскла» дуже добре сьогодні нам протистояла, насамперед слід відзначити вдалий вихід із оборони в атаку. У перерві нам пояснили, що потрібно робити, але тренерську настанову ми не виконали... Згодом, вже просто хотіли чимшвидше відігратись та в результаті розсипались. Утім, нічого страшного не сталось, помиляються всі, тому потрібно проаналізувати свої невдалі дії, щоб у майбутніх матчах такого не повторювалось».