Web oficial del FC Karpaty Lviv

Молодь. «Карпати» U-21 – «Десна» U-21 – 2:0 (ВІДЕО)

17-й тур. 07.12.2019, 13:00. Львів, стадіон «Сокіл». 200 глядачів. Сонячно. +4°С.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кроповницький, Кіровоградська обл.).

Асистенти арбітра: Володимир Журибіда (Луцьк), Михайло Маланчук (Кіцьмань, Чернівецька обл.).
Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів).

Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Київ).

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Харжевський, Авраменко, Бусько, Слива, Панчишин (Степанчук, 78), Толочко, Руніч, Рудюк (Сільченко, 88), Гірний, Притула.
Запасні: Задерейко, Мельнійчук, Кудь, Жозеф, Куртяк.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ДЕСНА» U-21: Татаренко, Самойленко, Галстян, Руденко, Давиденко, Попинака (Пічугін, 72), Сираш, Мочуляк, Белич, Демяненко (Воронін, 84), Шевцов.
Запасні: Скрибка, Слотюк, Остапенко, Фалько.
Старший тренер – Олександр Пищур.

Голи: Гірний, 5, Рудюк, 69.

Попередження: Панчишин, 36, Слива, 38, Харжевський, 67 – Сираш, 49.

Вилучення: Сираш, 82 (друге попередження).

Львів’яни забили по одному м’ячу в кожному таймі, здобувши впевнену перемогу над своїм суперником.

Карпатівці відзначились вже на 5-ій хвилині матчу: Роман Толочко вивів Максима Гірного віч-на-віч з голкіпером гостей і форвард «Карпат» не залишив йому жодних шансів, впевнено реалізувавши свою нагоду. Згодом Гірний міг оформлювати дубль, але його удар головою парирував Максим Татаренко. Також Василь Руніч та Остап Притула мали свої нагоди, однак в обох ситуаціях м’яч розминувся із воротами суперника. Чернігівці відповіли ударами від Дениса Демяненка та Микити Попинаки, але постріли обох гравців «Десни» виявились неточними.

Вже на старті другого тайму Притула міг подвоювати перевагу «Карпат»: Остап завдав потужного удару зі штрафного, однак на заваді стала поперечка. Аналогічний епізод був у «сіверян»: Рєнат Мочуляк вийшов на побачення із кіпером «левів» та вже у цьому моменті перекладина зіграла на нашу користь. Це був тривожний дзвіночок для господарів, тож вони помітно додали активності попереду: спочатку Гірний пробив повз стійку воріт гостей, а згодом Рунічу ледь не вдався «сухий лист», але Татаренко вчасно зреагував та повторно перевів м’яч на кутовий. Карпатівці все таки досягли свого та забили другий гол у цьому поєдинку: Володимир Рудюк опинився першим на підбиранні та вгатив круглого у сітку воріт «Десни». Після цього гра заспокоїлась і серйозних моментів у команд не було. Наприкінці зустрічі Микола Сираш отримав другу жовту картку та залишив свою команду вдесятьох.

Своїми враженнями після матчу поділився старший тренер «Карпат» U-21 Любомир Вовчук: «Вважаю, що ми повністю володіли ініціативою та здобули заслужену перемогу. Звичайно, що були моменти біля наших воріт, коли ми могли пропустити, однак добре, що цього не сталось. Гірний – наш вихованець, гравець юнацької збірної України, ми почали давати йому шанс. Здорово, що він забиває у двох матчах поспіль. Наш наступний матч проти полтавської «Ворскли» на виїзді, будемо їхати туди виключно за перемогою, адже прагнемо завершити цей календарний рік на позитивній ноті», – зазначив Любомир Вовчук.