Web oficial del FC Karpaty Lviv

Олег Смалійчук готовий наживо у програмі «ПроФутбол» відповісти на всі питання

Олег Смалійчук готовий наживо у програмі «ПроФутбол» відповісти на всі питання

Учора, 5-го липня, на телеканалі УНІАН у програмі «ПроФутбол» вийшов сюжет, присвячений ФК «Карпати». Як це не прикро констатувати, однак на нашу думку, інформацію було подано не зовсім об’єктивно. 

Співвласник львівського клубу Олег Смалійчук готовий будь-якої неділі, у прямому ефірі програми «ПроФутбол», відповісти на абсолютно усі питання ведучих та дуже шанованих ним експертів. Запевняємо, що цього разу в студії зламається не одна ручка.

Також звертаємося до ведучого проекту Ігоря Циганика з пропозицією запросити другого співвласника ФК «Карпати» для публічних дебатів щодо майбутнього клубу. Ігор Степанович неодноразово зазначав, що спілкується з Ігорем Валерійовичем, а також є палким вболівальником «зелено-білих», якому небайдужа доля команди, тож будемо вдячні за відверту розмову в прямому ефірі і тільки в прямому ефірі. У випадку, якщо другий співвласник відмовиться взяти участь в програмі, Олег Смалійчук усе одно готовий прийти на «ПроФутбол» та розповісти уболівальникам своє бачення щодо майбутнього львівського клубу.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

06 De julio 2020

Noticias relacionadas
Patrocinadores