Web oficial del FC Karpaty Lviv

Юні карпатівці розпочали боротьбу на міжнародному турнірі «Riga Cup–2009»

Карпатівська команда, складена з гравців 1996 року народження, стартувала на представницькому міжнародному турнірі у Ризі «Riga Cup–2009».

Команди змагаються на футбольному полі зі штучним покриттям, кожна гра складається з двох таймів по 25 хвилин. Кількість замін не обмежена, команди грають 11 на 11.

Карпатівці 1996 р.н., яких очолює Валерій Гарячий, потрапили до групи разом з «Вердером» (Бремен, Німеччина), HJK (Helsingin Jalkapalloklubi, Хельсінкі, Фінляндія) та «Хаммарбю» (Стокгольм, Швеція). У п`ятницю, 30 січня, наші хлопці провели два поєдинки: у першому поступились фінській команді (0:2), а в другому розійшлися миром зі шведами (2:2, голи у складі "Карпат" в активі Романа Тучковського та Олега Бляхара). Тож у суботу, аби потрапити до півфіналу змагань, "зелено-білим" необхідно перемагати однолітків з бременського "Вердера". В іншій групі змагаються «Сконто» (Рига, Латвія), «Еспаньол» (Барселона, Іспанія), «Бу» (Швеція), ФК «Хонка» (Тапіола, Фінляндія).

Нагадаємо, що турнір серед команд, складених з гравців 1994 р.н., відбувався у Ризі з 22 до 25 січня. Карпатівці під керівництвом Олега Бойчишина посіли у турнірі четверте місце.

Організатором змагань є латвійський клуб «Сконто», відомий своєю потужною дитячо-юнацькою футбольною школою. Запрошення на турнір до Риги львівські команди отримали від президента футбольного центру «Сконто» Раймонда Лайзана, який у 1990 – 1992 роках захищав ворота «Карпат».

На фото: „Карпати-96” – переможець турніру Володимира Вараксіна-2009.

Інформаційний центр ФК "Карпати", www.fckarpaty.lviv.ua

30 De enero 2009

Noticias relacionadas
Patrocinadores