Web oficial del FC Karpaty Lviv

Аляксєй Сучков підписав новий контракт з ФК «Карпати» на три роки

Сьогодні, 10 січня, кращий футболіст «Карпат» 2005 року за версією фанатів команди, білорус Аляксєй Сучков під час прес-конференції підписав новий контракт з клубом, терміном на три роки.
За словами Аляксєя Сучкова, підписати новий контракт з «Карпатами» його надихнули здорова атмосфера всередині клубу, а також створення керівництвом усіх умов для нормальної праці та розвитку футболіста. Важливим фактором для Сучкова стало те, що команда ставить перед собою високе завдання – повернутися до вищої ліги.
Як повідомив на прес-конференції головний тренер ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький, до Аляксєя Сучкова у це міжсезоння проявляли інтерес дніпропетровське «Дніпро», донецький «Металург», ряд російських та польських клубів, проте білоруський легіонер вирішив пов’язати своє найближче майбутнє саме з львівським клубом.
Півроку тому під час літнього міжсезоння Аляксєй Сучков уклав попередній контракт з польським клубом „Ґурнік” з міста Лєнчна, тому Дячуку-Ставицькому та генеральному директору «Карпат» Богдану Федоришину довелося перед підписанням нового контракту з «Карпатами» спочатку залагодити усі юридичні формальності з польським клубом.
Богдан Федоришин та Юрій Дячук-Ставицький запевнили журналістів та фанів команди, які були присутні на прес-конференції, що вже проведено переговори і вирішено питання стосовно підписання нових контрактів з клубом таких гравців, як Максим Фещук та Євген Шмаков, у яких діючі угоди з клубом закінчуються влітку цього року. З цими футболістами найближчими днями буде продовжено співпрацю на три або на п’ять років. До речі, днями нігерійський легіонер „Карпат” Самсон Ґодвін вже пролонгував угоду з львів’янами. Цей півзахисник буде гравцем галицького клубу до 2010 року.

P.S. Завтра читайте на офіційному сайті ФК „Карпати” рорзгорнутий звіт про прес-конференцію Богдана Федоришина, Юрія Дячука-Ставицького та Аляксєя Сучкова.

Олександр ПАУК

10 De enero 2006

Noticias relacionadas
Patrocinadores