Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Магазин-музей «Фанат»

  • Магазин-музей «Фанат»
  • Магазин-музей «Фанат»
  • Магазин-музей «Фанат»
  • Магазин-музей «Фанат»

У «Фанаті» можна придбати увесь асортимент карпатівської продукції, починаючи від брелоків з голографічними зображеннями улюблених футболістів «зелено-білих» і закінчуючи повним комплектом стильного карпатівського одягу від технічного спонсора клубу – іспанської фірми Joma. Магазин пропонує відвідувачам і VIP-сувеніри. Йдеться про ексклюзивні речі – золоті та срібні значки, краватки, ручки, вироби з кришталю, ділові щоденники тощо. Тож можна зробити хороший і якісний подарунок поважним людям. До слова, у магазині «Фанат» можна розраховуватися за карпатівську атрибутику за допомогою платіжних карток, що суттєво заощадить час відвідувачів, а також допоможе іноземним туристам.

Паралельно з магазином було відкрито і перший клубний музей. Про створення футбольного музею ветерани «зелено-білих» мріяли давно. Роки летять дуже швидко, у пам’яті стираються багато захоплюючих подій та епізодів, про які молоде покоління вболівальників «Карпат» мало би знати.

Кожний поважний європейський клуб має свій музей. А у «Карпат» теж є своя євроісторія...

Найціннішим експонатом музею карпатівської слави є копія Кубка СРСР, який здобула львівська команда у далекому 1969 році. Поруч розташувався і Кубок за третє місце «Карпат» у чемпіонаті України сезону 1997/98, коли львів’яни досягли свого найбільшого успіху у національних змаганнях. Щоб збагатити експозицію музею, ветерани команди Ігор Кульчицький, Володимир Данилюк, Габор Вайда, Степан Юрчишин подарували свої пам’ятні футболки. У тому числі й ті, в яких колись виступали за збірні СРСР. На видному місці також ветеранські бутси, рукавиці, фотографії з домашніх архівів. А теперішні гравці «Карпат» принесли у клубний музей футболки з автографами гравців збірної України.

Багато тут і різноманітної поліграфічної продукції – програмок, фотографій, довідників, плакатів, конвертів, квитків на стадіон і радянського, і сучасного періоду. Серед експонатів музею і атрибутика суперників «Карпат» за час виступів львівського клубу в Лізі Європи.

Окрема розмова – оригінальний дизайн «Фаната». На стелі по центру приміщення підвішений велетенський футбольний м’яч. Словами таке не описати – це треба бачити!

Спонсори