Олег Чернишов 80'
Станіслав Мораренко 95'
Владислав Мудрик 35'

Юніори. «Чорноморець» U-19 – «Карпати» U-19. Прев'ю

Уже цієї п’ятниці, у матчі 9-го туру першості України серед юніорів, команди «Карпат» та «Чорноморця» зустрінуться в Одесі на спортивному комплексі «Люстдорф». Початок гри о 15:00.

Наразі юні «леви» лідирують у турнірній таблиці, маючи в своєму активі 19 очок та лише одну поразку від донецького «Шахтаря». У минулому поєдинку львівська команда виборола перемогу в запорізького «Металурга». Гра вийшла результативною – усього було забито 5 м’ячів. «Карпати» відкрили рахунок в середині першого тайму, проте ледь не одразу «Металург» відповів на пропущений м’яч голом у ворота «зелено-білих» – 1:1. Окрасою тайму став м’яч забитий півзахисником львів’ян Богданом Козаком, який прорвався по центру і завдав прицільного удару під стійку із двадцяти п’яти метрів. У другому таймі команди ще раз обмінялися голами. У «Карпат» відзначився нападник Максим Гірний, а за «Металург» забив півзахисник Микита Лапко. 3:2 – «Карпати» очолюють турнірну таблицю, а «Металург» залишається на 8 місці.

Майбутній суперник «Карпат» – одеський «Чорноморець» наразі знаходиться на 10-у щаблі турнірки. Підопічні Олександра Горобця тричі перемагали, тричі зазнавали поразок та два рази розписували мирову нічию.