Джемаль Кизилатеш 73'
Олександр Чорноморець 74'
Владислав Нехтій 83'

Favbet Ліга. «Карпати» – «Колос». Прев’ю

В суботу, 28 вересня, львівські «Карпати» прийматимуть на «Україні» ковалівський «Колос». Матч з новачком елітного дивізіону розпочнеться о 17:00.

Ця зустріч стане першою офіційною в історії взаємин «Карпат» та «Колоса». Раніше ці суперники зустрічалися в товариському матчі напередодні старту цього сезону. До протистояння з ковалівцями «леви» підходять не в найкращому настрої. У середу підопічні Романа Санжара вдруге поспіль припинили боротьбу в Кубку України, зіткнувшись у серії пенальті з «Інгульцем». Важка і виснажлива гра у Петровому забрала чимало сил у карпатівців, які кілька днів тому зіграли 120 хвилин.

Натомість «Колос» відпочивав і цілеспрямовано готувався до львівського вояжу. Оскільки на момент жеребкування Третього попереднього етапу Кубка України команда Костишина йшла у верхній шістці, вона стартує у розіграші лише з наступного етапу. Після двох стартових перемог в УПЛ «Колос» не міг виграти в чотирьох турах поспіль, втім у вересні ковалівці покращили становище і набрали чотири очки в матчах з ПФК «Львів» та «Олександрією».

«Колос» є унікальною командою, адже представляє село, розташоване на Київщині. У Ковалівці проживає менше 2 тисяч мешканців. Команді Руслана Костишина вдалося практично без адаптаційного періоду закріпитися у Favbet Лізі. Одним з ключових виконавців суботнього суперника «Карпат» є 22-річний Денис Костишин, син головного тренера. Три з чотирьох останніх голів «Колоса» записав до свого активу якраз Костишин-молодший.