Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

'Карпати' їдуть у Туреччину

14 січня львівські "Карпати", як і було заплановано раніше, відправляться в Київ, щоб наступного дня чартерним рейсом прибути на свій перший закордонний тренувальний збір у Туреччину.

Як повідомив головний тренер львів'ян Юрій Дячук-Ставицький, він зв'язувався із представниками декількох клубів, у тому числі й самарськими "Крильями Совєтов", полтавською "Ворсклою", які зараз тренуються на турецькій землі й підтвердили, що в містечку Сіде, що в 70 км від Анталії немає ніякої стурбованості розповсюдження вірусу курячого грипу. Це підтвердили й представники готелю Blue Waters, у якому львів'яни традиційно будуть проживати протягом останніх років. До речі, разом з "Карпатами" в готелі Blue Waters будуть дислокуватися й представники української вищої ліги - ФК "Харків" і "Ворскла". Юрій Михайлович також відзначив, що за його інформацією на збір у Туреччину збирається їхати запорізький "Металург".
Юрій Дячук-Ставицький на цей збір викликав наступних футболістів: воротарі – Андрій Тлумак, Юрій Мартищук, Юрій Паньків, польові гравці – Олег Тимчишин, Андрій Распопов, Микола Лапко, Микола Іщенко, Тарас Петрівський, Ігор Ільків, Володимир Федорів, Віталій Романюк, Андрій Процик, Самсон Годвін, Олег Веприк, Сергій Пшеничних, Аляксєй Сучков, Євген Шмаков, Микола Стус, Ігор Худоб’як, Андрій Ткачук, Володимир Бобилєв, Віктор Поліванов, Руслан Платон, Олександр Голбан, Максим Фещук, Роша Батіста.
Попередньо тренерським складом "Карпат" визначена дати проведення турецьких спаринг-матчів: 19, 22, 25 і 28 січня й суперником львів'ян у першій грі повинна бути команда російська команда "Анжі" (Махачкала).

Юрій НАЗАРКЕВИЧ.

13 Січня 2006

Схожі новини
Спонсори