Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

„Карпати” вже в Туреччині і майже визначилися зі спарингами

Учора 26 футболістів львівських «Карпат» прибули на перший закордонний тренувальний збір у турецьке містечко Сіде, що за 70 км від Анталії.
До Туреччини вирушили: воротарі - Андрій Тлумак, Юрій Мартищук та Юрій Паньків, польові гравці – Олег Тимчишин, Андрій Распопов, Микола Лапко, Микола Іщенко, Тарас Петрівський, Ігор Ільків, Володимир Федорів, Віталій Романюк, Андрій Процик, Самсон Годвін, Олег Веприк, Сергій Пшеничних, Аляксєй Сучков, Євген Шмаков, Микола Стус, Ігор Худоб’як, Андрій Ткачук, Володимир Бобилєв, Віктор Поліванов, Руслан Платон, Олександр Голбан, Максим Фещук.
А от герой кубкових матчів “Карпат” бразилець Роша Батіста долучився до команди вже в Туреччині. У списку присутній Андрій Тлумак, який повернувся з піврічної оренди у запорізькому “Металурзі”. Натомість немає іншого воротаря, польського легіонера “Карпат” Мацея Налєпи, який поїде на перегляд у “Таврію”.
На перегляді в “Карпатах” під час втягувального збору перебували також нападники з Камеруну, Білорусії та ще декілька гравців, проте за підсумками їхнього медико-біологічного обстеження та здачі нормативів вони поступалися місцевим футболістам.
Тож із новачків на перший турецький збір на перегляд поїхали лише вихованець волинського футболу півзахисник Володимир Бобилєв (1984 р.н.), який у першому колі провів 16 ігор за стрийський “Газовик-Скалу”, та півзахисник Микола Стус (1983 р.н.) з ФК “Бершадь” (15 ігор у першому колі - 1 гол). Із “Карпат-2” - Андрій Ткачук (1987 р.н.) та Андрій Процик (1986 р.н.).
Представники багатьох футбольних клубів, які зараз тренуються на турецькій землі, підтвердили, що в містечку Сіде немає жодних ознак розповсюдження вірусу пташиного грипу, про що представники ПФЛ застерігали українські клуби. Тож львів’яни традиційно проживатимуть у готелі Blue Waters (там також дислокуються українські клуби ФК «Харків» і «Ворскла»).
Заплановано зіграти 4 контрольні матчі :
19 січня суперником львів’ян буде команда першого російського дивізіону «Анжі» з Махачкали.
22 січня «зелено-білі» зіграють проти бразильської команди першої ліги “Уніао Барбаренсе”, яку на збори до Туреччини запросив саме ФК “Карпати”. До речі, свого часу за цей клуб виступав один з лідерів „Карпат” Вільям Роша Батіста.
25 січня наші футболісти зіграють з ще одним представником першої російської ліги – новосибірським “Чкаловцем-1936”.
А з останнім суперником (матч заплановано на 28 січня) делегація ФК “Карпати” визначиться безпосередньо на зборах у Туреччині.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ.

13 Січня 2006

Схожі новини
Спонсори