Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Склад львівських «Карпат» на матч з «Кримтеплицею». Версія інформаційного центру ФК «Карпати»

Перед відповідальним поєдинком проти «Кримтеплиці» львівські «Карпати» підійшли не в оптимальному своєму складі: через перебір жовтих карток на полі не з’являться дискваліфіковані лідери «Карпат» Роша Батіста та Аляксєй Сучков. Проте для команди, котра прагне потрапити до вищої ліги, втрата двох виконавців (хоча й провідних) не повинна стати на заваді здобути перемогу над своїм суперником. Отож, спробуємо висунути свою версію складу гравців, котрим наставник львів’ян Юрій Дячук-Ставицький довірить місце в основі на матч з «Кримтеплицею».

Голкіпер

На місце воротаря у цьому поєдинку претендують як Андрій Тлумак, так і Юрій Мартищук – на даний момент фактично рівноцінні виконавці у своєму амплуа. Хоча шанси останнього, на нашу думку, виглядають більш перспективними. По-перше, Тлумак, хоч і не припустився фатальних помилок у матчі з «Динамо», проте й не виручив команду. По-друге, Юрій Мартищук у попередньому турі з «Газовиком-Скалою» відстояв «на нуль», отож, ймовірно, отримає право спробувати продовжити «суху» серію. А, по-третє, Юрій Дячук-Ставицький уже довів, що не боїться довіряти місце в основі юним воротарям. Яскравий тому приклад - Богдан Шуст.

Оборона

У центрі захисту «Карпат» у цьому матчі позиції Миколи Іщенка та автора «дублю» в поєдинку проти «Газовик-Скали» Андрія Распопова не підлягають сумніву. Кожен з них не тільки може надійно відіграти в обороні, але й, як засвідчили весняні поєдинки, відчутно допомогти у передній лінії команди. Козирем Андрія Распопова є результативна гра на другому поверсі при виконанні стандартів, а Микола Іщенко є одним з найкращих у виконанні штрафних ударів у складі «Карпат».
На правому фланзі оборони, ймовірно, зіграє Володимир Федорів, котрому ще восени не завжди знаходилося місце в „основі”. Проте після міжсезонних зборів кандидату до молодіжної збірної України все частіше став довіряти Юрій Дячук-Ставицький. А ось на лівому фланзі оборони, певно, з’явиться Олег Тимчишин, який попередню гру починав на лаві запасних. Пов’язане це з тим, що…

Півзахист

…Сергія Пшеничних Юрій Дячук-Ставицький відрядить на місце дискваліфікованого Сучкова – на лівий фланг півзахисту. Саме на Сергія буде покладене непросте завдання – гідно замінити одного з лідерів «Карпат» Аляксєя Сучкова. На протилежному фланзі, безперечно, гратиме найкращий футболіст команди початку сезону Ігор Худоб’як. Навряд чи Дячук-Ставицький зрадить своїй тактиці і не випустить на поле одразу двох номінальних опорників – Євгена Шмакова та Самсона Ґодвіна. Щодо місця у «старті» Ґодвіна, котрий у цьому сезоні не лише відзначився голом, але й загалом перебуває на піднесенні (особливо після приїзду до Львова наставника «суперорлів» Егуавона), сумнівів немає. А ось Шмакова, який навесні наразі не повністю виправдовує покладених на нього сподівань тренерів та вболівальників, у центрі поля цілком може замінити Олег Веприк або „універсальний солдат” Микола Лапко. Останній, до слова, цілком може сплутати передматчеві пасьянси інформаційного центру ФК „Карпати” і вийти у стартовому складі на більшості позицій у захисті чи півзахисті команди.

Напад

Найбільш слабка ланка команди початку весни. Через відсутність на полі дискваліфікованого Батісти та травму Ґолбана в обоймі Дячука-Ставицького залишилося два форварди – Фещук та Платон. Максим у нинішньому сезоні запам’ятався лише в одному матчі (проти київського „Динамо”), а Руслан Платон, попри безліч гольових моментів (особливо у матчі проти сумського „Спартака”) окрім жаги до боротьби нічого не продемонстрував. Відтак не виключено, що місце в „основі” може знайтися лише для одного з них. Спрогнозуємо, що це буде Максим Фещук, котрий у весняних матчах діяв гостріше за Платона. А ще одного нападника Дячук-Ставицький триматиме для посилення атаки команди після перерви. В такому разі з’явиться шанс отримати місце в „основі” у Піреса, який у грі зі „Спартаком” довів, що може ефективно зіграти на позиції так званого „відтягнутого” форварда. Для появи у «старті» Піреса є і додатковий аргумент: через відсутність Батісти та Сучкова у «Карпат» не буде проблеми зайвого легіонера.

Юрій Басенко

Отож, варіанти складу „Карпат” у матчі з „Кримтеплицею” працівників інформаційного центру ФК „Карпати”:

Данило Нікуленко

Тлумак - Федорів, Распопов, Іщенко, Тимчишин - Ґодвін, Шмаков, Худоб’як, Пшеничних – Платон, Фещук.

Юрій Басенко

Мартищук - Федорів, Распопов, Іщенко, Тимчишин - Ґодвін, Шмаков, Худоб’як, Пшеничних - Пірес, Фещук.

Андрій Кісера

Мартищук - Федорів, Распопов, Іщенко, Тимчишин – Лапко, Ґодвін, Шмаков, Пшеничних – Худоб’як, Фещук.

Ростислав Ящишин

Мартищук – Федорів, Распопов, Іщенко, Лапко - Ґодвін, Шмаков, Худоб’як, Пшеничних - Пірес, Платон.

Юрій Назаркевич

Тлумак - Федорів, Распопов, Іщенко, Тимчишин - Ґодвін, Шмаков, Худоб’як, Пшеничних - Пірес, Фещук

29 Березня 2006

Схожі новини
Спонсори