Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Ігорю Мосорі – 56!

Сьогодні, 8-го жовтня, свій 56-й день народження святкує колишній нападник «Карпат» Ігор Мосора. 

Вихованець івано-франківського футболу Ігор Мосора був одним з найцікавіших форвардів в історії «Карпат». На полі він вирізнявся тим, що однаково вміло діяв як у повітрі, так і на траві. Для нього не було проблемою у який спосіб завершити атаку своєї команди.

Про рівень майстерності Ігоря Мосори свідчить і той факт, що за три сезони у «Карпатах» він лише в чемпіонаті СРСР провів 88 матчів. І це при тому, що його конкурентами за місце в основному складі були такі зіркові форварди, як Степан Юрчишин та Григорій Батич. Та й можна не сумніватися, що в зелено-білих строях Мосора відіграв би ще багато-багато поєдинків, але по завершенні сезону 1981 року відбулося горезвісне об’єднання «Карпат» із земляками з СКА, яке призвело до занепаду всього львівського футболу. А Ігор разом з ще кількома карпатівцями перейшов у кишинівський «Ністру» і долучився до повернення провідної команди Молдови в еліту радянського футболу.

Тож колишні партнери-карпатівці, гравці та тренерський штаб нинішнього складу «Карпат» разом з багаточисельною армією вболівальників «зелено-білих», а також керівництво і весь колектив ФК «Карпати» щиро вітають уродинника і бажають йому міцного здоров’я, родинного щастя та затишку, матеріального достатку і здійснення усіх життєвих задумів.

Многая літа, пане Ігорю!

ДОВІДКА

МОСОРА Ігор Іванович

  • Народився 8-го жовтня 1959 року в м. Рогатин (Івано-Франківська обл.). Вихованець івано-франківського футболу. Амплуа – нападник. Зріст – 180 см, вага – 76 кг.
  • Кар’єра в «Карпатах»: 1979-1981 рр. Дебютував 27-го березня 1979 року у матчі проти ашхабадського «Колхозчі». Загалом за «зелено-білих» у чемпіонатах СРСР зіграв 88 матчів, забив 11 голів.
  • Переможець Першої ліги СРСР 1979 р. Півфіналіст Кубка СРСР 1979 р. Майстер спорту СРСР (1979 р.).
  • Окрім «Карпат» грав за команди: «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Поділля» (Хмельницький), «Ністру» (Кишинів, Молдова).
  • Закінчив Львівський торгово-економічний інститут (1983 р.). Мешкає у Львові.Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»

08 Жовтня 2015

Схожі новини
Спонсори