Перша ліга, 21 тур. У матчах лідерів без сенсацій

Усі команди з верхньої частини турнірної таблиці отримали у своїх матчах перемоги. Лідер першості луганська «Зоря» здобула домашню перемогу над «Борисфеном» 2:0. У луганчан з інтервалом у п’ять хвилин забили Городов та Погорєлов. Столична «Оболонь» умовно на виїзді перемогла другу команди київського «Динамо» 3:1. Голи у переможців забивали Назарук та Лень (двічі). Львівські «Карпати» вдома на останніх хвилинах завдяки забитому Миколою Іщенком пенальті змогли нанести першу весняну поразку «Кримтеплиці» з Молодіжного. Не збирається остаточно відставати від столичної «Оболоні» охтирський «Нафтовик-Укрнафта», який вдома переміг хмельницьке «Поділля» 2:0. У «нафтовиків» відзначилися Агарін та Бермудес.

Єдиною міні-сенсацією, зважаючи на розташування команд у турнірній таблиці, можна вважати домашню поразку дніпродзержинської «Сталі» від київського ЦСКА 0:1. Єдиний гол у цій зустрічі забив армієць Костюк. Поєдинок двох «Спартаків» - івано-франківського та сумського - закінчився внічию 1:1. Решта поєдинків 21-го туру буде зіграно сьогодні.