Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Склад «Карпат» у матчі проти «Спартака». Версія інформаційного центру ФК «Карпати»

У західноукраїнському «дербі» безперечними фаворитами є львівські «Карпати». Проте, як відомо, реноме лідера потрібно насамперед підтверджувати перемогами. Зараз для львівських «Карпат» є надзвичайно важливо підійти до матчу з «Оболонню» без очкових і кадрових втрат, аби вже в очному домашньому поєдинку з «пивоварами» розставити усі крапки над «і» у питанні виходу до вищої ліги. Тому поєдинок проти «Спартака» є важливим не лише виходячи з турнірних перспектив, але й у психологічному плані. Отже, пропонуємо свій варіант стартового складу «Карпат», який і вирішуватиме завдання здобути перемогу у матчі зі «Спартаком».

Воротар

На останньому рубежі «Карпат» в основі вийде Юрій Мартищук, який у двох останніх матчах чемпіонату відстояв на „нуль”. Особливо молодому кіперу львів’ян проявити себе не вдалось, адже суперники «Карпат» у цих поєдинках грали від оборони. Але те, що летіло у ворота, Мартищук ловив. В Андрія Тлумака шанс зайняти місце у рамці є лише у випадку, якщо Юрій Дячук-Ставицький вирішить надати йому ігрову практику.

Захист

У захисті львів’ян є відчутна втрата: через дискваліфікацію матч зі «Спартаком» пропустить найкращий весняний бомбардир «Карпат» Андрій Распопов. Найімовірніше, його замінить універсал Микола Лапко, який і складе пару центральних оборонців разом з Миколою Іщенком. Ще один варіант, щоправда менш вірогідний, – це відвід у центр Олега Тимчишина, а лівим захисником у цьому випадку стане Сергій Пшеничних. Та все ж найреальнішим є поява в «основі» Лапка в центрі, а Тимчишина на лівому фланзі. А креативного флангового гравця Пшеничних Дячук-Ставицький залишить у запасі, аби той у будь-який момент зміг посилити гру після перерви. Місце правого захисника в останніх матчах забронював за собою Федорів, який, поза сумнівом, і вийде у стартовому складі.

Півзахист

Через те, що Микола Лапко гратиме у захисті, найімовірнішим варіантом пари центральних півзахисників є традиційна зв’язка Ґодвін – Шмаков. Навряд чи когось з них у „старті” замінить більш націлений на атаку Олег Веприк, який навесні практично не мав ігрової практики. А ось зліва в «Карпат» у порівнянні з минулим поєдинком буде відчутне посилення: після дискваліфікації повернеться Аляксєй Сучков. Місце правого півзахисника зараз взагалі не обговорюється: там без сумніву гратиме Ігор Худоб’як.

Напад

Навряд чи Юрій Дячук-Ставицький у другому матчі поспіль випустить в основі Піреса, що в поєдинку з кримчанами нічим не відзначився. Очевидно, що після відбуття дискваліфікації до стартового складу повернеться Роша Батіста, який разом з Максимом Фещуком й складе пару форвардів. Звісно, до обох нападників після перших поєдинків, зважаючи на те, що на двох вони забили лише один гол, є претензії як зі сторони тренерів, так і вболівальників. Тож у цьому поєдинку в кожного з них є шанс довести, що слабка реалізація гольових моментів на старті сезону – це радше нефарт, ніж закономірність.

Юрій Басенко

Отож, варіант складу «Карпат» на матч проти «Спартака» такий:

Юрій Басенко

Мартищук – Іщенко, Тимчишин, Лапко, Федорів – Ґодвін, Шмаков, Сучков, Худоб’як – Батіста, Фещук.

Юрій Назаркевич

Мартищук – Іщенко, Тимчишин, Лапко, Федорів - Ґодвін, Шмаков, Сучков, Худоб’як – Батіста, Фещук.

Ростислав Ящишин

Мартищук - Федорів, Іщенко, Петрівський, Пшеничних – Худоб’як, Ґодвін, Шмаков, Сучков - Батіста, Фещук.

Данило Нікуленко

Мартищук – Іщенко, Пшеничних, Лапко, Федорів – Ґодвін, Шмаков, Сучков, Худоб’як – Батіста, Фещук.

Андрій Кісера

Мартищук - Федорів, Іщенко, Петрівський, Пшеничних – Худоб’як, Ґодвін, Бобилєв, Сучков - Батіста, Фещук.

02 Квітня 2006

Схожі новини
Спонсори