Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Микола Іщенко: «Раніше був штатним пенальтистом»

У центральному матчі 21-го туру «Карпати» - «Кримтеплиця» переможний гол в кінці поєдинку провів захисник львівського клубу та молодіжної збірної України Микола Іщенко, чітко реалізувавши пенальті. Всеукраїнська газета «Український футбол» визнала Іщенка героєм туру.

- Які враження справила на тебе «Кримтеплиця»?

- Суперник середнього класу, який всіма своїми діями намагався вивезти зі Львова очки. Стан поля не дозволяв «Карпатам» показати хорошу гру. Якщо б ми швидше забили гол «Кримтеплиці», то після того, які вони розкрилися, рахунок був би переконливіший на нашу користь.


- Коли арбітр призначив пенальті за гру рукою Павла Ониська, чому саме ти наважився підійти до «позначки»?

- Так сталося, що на цей момент на полі не було наших штатних пенальтистів – Максима Фещука та Олега Веприка. Тому сам проявив ініціативу і пробив пенальті.


- Для тебе це був перший карпатівський гол з пенальті. А раніше доводилось виконувати 11-метрвоі удари?

- Раніше, коли займався у київській футбольній школі ДЮСШ-15, то був штатним пенальтистом команди.


- До речі, цей гол виявився ювілейним, 1550-им, проведеним «Карпатами» в рамках чемпіонатів СРСР та України.

- Це для мене це приємний сюрприз, і вдвічі приємно, що ювілейний гол став вирішальним.


- В останніх двох матчах переможні голи «Карпат» забивають захисники.

- Не так важливо, хто забиває голи. Основне, щоб команда «Карпати» перемагала. Звичайно, хотілося б, щоб наші нападники частіше реалізовували свої гольові моменти, яких у кожній грі створено досить багато, бо нам, захисникам, потрібно насамперед дбати про оборону власних воріт.


- Як загалом оцінюєш березневі виступи «Карпат» у першості?

- Команда досить важко увійшла у друге коло. На мою думку через те, що ми плідно провели три тренувальних збори в Туреччині на хороших полях, а повернувшись 9 березня до Львова, фактично займалися на тяжких полях, вкритих снігом та льодом. Важко грати на в’язких полях, але думаю, коли незабаром поля підсохнуть, наша гра стане видовищнішою - такою, яка подобається нашим вболівальникам, що чекають від «Карпат» повернення до вищої ліги.


Розмовляв Юрій НАЗАРКЕВИЧ.

03 Квітня 2006

Схожі новини
Спонсори