Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Що у карпатівців в заліковках?

Футболісти львівських „Карпат” щоденно вправляються не лише у футбольній майстерності. Деякі гравці „зелено-білої” команди гризуть граніт науки й здобувають вищу освіту. Уподобання карпатівців різні. Хтось опановує фах викладача фізкультури, дехто навчається азам економіки, а комусь до вподоби професія... енергетика.

Юрій Мартищук та Ігор Худоб’як при першій-ліпшій нагоді відвідують заняття в університеті. Обидва футболісти є студентами 4-го курсу факультету фізвиховання і спорту Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Ігор Худоб’як зізнався журналісту газети „Карпати” у тому, що йому не завжди вдається добре підготуватися до заліків або іспитів. У таких випадках „карпатівський” півзахисник, як інші звичайні студенти, послуговується шпаргалками. В заліковій книжці Ігоря Худоб’яка різношерсті оцінки – трійки, четвірки, немало там і п’ятірок.

Максим Фещук, Євген Шмаков та екс-карпатівець Богдан Шуст уподобали Львівський аграрний університет, що розташований у Дублянах. Фещук та Шмаков навчаються на одному факультеті – механічному. Щоправда, футболісти обрали різний фах. Максим буде енергетиком, а Євген – механіком. Викладачі університету стверджують, що Максим Фещук завжди використовує вільний час для того, щоб позбутися „хвостів” – ліквідувати заборгованості з деяких предметів. Наполегливий студент зізнається, що не зовсім задоволений обраною спеціальністю. Каже, що якби нині постало питання вибору факультету, то радше обрав би економічний. До речі, Шуст навчається саме на економічному.

Нині Максим Фещук не відкидає варіанту, що у майбутньому здобуватиме другу вищу освіту. Натомість Євген Шмаков задоволений своїм вибором й з радістю навчається азам механіки.

Детальніше про те, де і як навчаються гравці львівських „Карпат”, читайте у наступному числі нашого тижневика.

Гліб ВАКОЛЮК, інформаційний центр ФК „Карпати”

03 Квітня 2006

Схожі новини
Спонсори