Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Олег Блохін: 'Не можу назбирати 23-ох гравців в заявку на ЧС-2006...'

На прес-конференції з приводу прибуття Кубка світу до Києва головний тренер національної збірної України Олег Блохін розповів новини у підготовці синьо-жовтих до ЧС-2006 року. Причому, радісним Блохіним не виглядав і всім був незадоволений.

- Чи знаєте ви вже гравців, які поїдуть на чемпіонат світу. І охарактеризуйте вашу групу і які завдання перед командою поставлені на майбутньому Мундіалі?

- Не знаю ще який склад ми повеземо в Німеччину. Товариських матчів в нас не було і не відомо хто поїде на чемпіонат світу. ФІФА поставила термін – до 15-го травня надати заявку гравців на ЧС-2006 року, а в нас в цей час тільки закінчиться чемпіонат. Я вважаю, що це не правильно. Плюс у мене проблема – молодіжна збірна, яка виїжджає на чемпіонат Європи. І задіяти когось з гравців цієї команди буде проблематично.

Що стосується суперників. Іспанців же представляти, я думаю, не варто. Гарна команда. По Тунісу – це команда, яка виграла Кубок Африки і всі гравці грають у провідних європейських командах. Загадка для нас – це збірна Саудівської Аравії, яка дуже часто проводить товариські матчі.
Завдання ж у нас на ЧС-2006 – вийти з групи.

- Чи можливі якісь новачки у вашій команді до чемпіонату світу?

- Я вже відповідав на це запитання. Ті гравці, які шість місяців назад виграли для нас путівку на ЧС-2006, не обов`язково поїдуть в Німеччину. За колишні заслуги брати будь-кого не збираюся. Багато які гравці нині не відповідають рівню національної збірної. За різними причинами. Ставлять їх в склад чи не ставлять – це проблеми клубних тренерів. Багато футболістів, які в минулому році грали в основних складах зараз туди не потрапляють. Я з багатьма хлопцями вже говорив. З тим відношенням до гри та рівнем, який вони нині показують, вони не підходять для національної команди. Мене це не влаштовує. Тому якщо буде 20-ть чоловік, а не 23-ри, то поїдемо з 20-ма.

- Яка ситуація з голкіперами гравців? І могли б ви нині назвати трійку воротарів збірної?

- Можу вам відповісти: раз, два, три... Я ж вам кажу, що 15-го травня я маю відправити заявку і не можу назбирати 23 гравців... За два місяці до початку ЧС-2006 у нас проблема з Шовковським. Шуст був заграв і його знову посадили на лавку. Є Рибка ще, але враховуйте те що попереду ще фінальна частина молодіжної першості Європи і в команди Михайличенка основний голкіпер П`ятов. Якщо я буду в нього забирати воротаря, то буде проблема в його команди. Я думаю, що все-таки когось з молодих гравців я буду брати. У нас є тренер воротарів Роменський, і як би він в сторону не ухилявся, йому все одно прийдеться приймати рішення.

У нас ще є проблема з фірмою "Lotto". Ну як проблема. Ми вже нині повинні дати їм прізвища гравців, які поїдуть в Німеччину, щоб вони набили їх на майки. Які їм прізвища давати? Хіба що тренерський склад і ще пару чоловік. Є такі організаційні моменти, які я не розумію. Німецька сторона вже хоче, щоб ми їм надали розклад тренувань, відкритих тренування, зустрічей з журналістами. Це їм потрібно вже за два місяці?!

Що б ви зараз побачили мій стіл у Федерації футболу він завалений паперами, циркулярами. Я вам відкрию такий секрет, що надійшов лист від італійської федерації, що вони категорично відмовляються переносити гру з Фарерськими островами з 24-го березня, тому в цей день будемо грати з Фарерами. В яких умовах не відомо. Але це майбутнє.

www.champion.com.ua

03 Квітня 2006

Схожі новини
Спонсори