Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Команда карпатівських спонсорів

Починаючи з середини 90-их, коли українські уболівальники отримали можливість переглядати футбольні матчі з Західної Європи та Південної Америки, вони були вражені формою команд з Франції, Бельгії, Швеції чи Бразилії. Власне, не так самою формою, як кількістю реклами на ній. У той час, в українському футболі, далеко не кожен клуб мав бодай титульного спонсора, зрештою, як і зараз, тоді як інші команди буквально рябіли – на футболках, шортах і навіть гетрах ніде було яблуку упасти.

Саме за рахунок такої реклами тогочасні клуби виживали і трималися на плаву. Без масштабних спонсорських ін’єкцій, як виявилося, можна сформувати більш-менш пристойний бюджет, розвивати клубні школи, виховувати власне талановите покоління, яке в майбутньому так чи інакше принесе плоди – або на полі, або на трансферному ринку. Таким був і для багатьох клубів залишається замкнутий футбольний ланцюг, ланки якого складаються із продажу прав на телетрансляції, виручки від квитків, абонементів та атрибутики, трансферної діяльності, реклами та дотацій від власника.

Саме на цих п’ятьох китах і тримається середньо-статистичний європейський клуб (арабських шейхів, які розкидаються мільйонами доларів до уваги не беремо). Якщо грамотно спланувати таку діяльність, клуб, за сприятливих обставин, може вийти на самоокупність і без втручання власника. Це важка робота, але рано чи пізно результати вона дає.

За останні роки «Карпати» вже кілька разів наближалися до рівня самоокупності. Мова йде, зокрема, про ті сезони, коли «зелено-білі» виступали у єврокубках, зокрема і в груповому етапі Ліги Європи, де грали проти «Боруссії», «Севільї» та ПСЖ. Не варто забувати і про матч проти «Галатасарая», який теж наповнив клубну казну солідною сумою.

Наразі «Карпати» не грають у Лізі Європи, але це не означає, що клуб «склав лапки». Акцент робиться на продажі недорогої, але якісної атрибутики, одягу та взуття, трансферах молодих талантів за кордон у команди топ-рівня, а також постійна та плідна робота зі спонсорами. У минулому чемпіонаті чимало спортивних ресурсів, ставлячи «Карпати» у приклад, акцентувало увагу на тому, яким чином клубам можна заробити гроші. Розібравши форму «левів» ледь не на молекули, журналісти дійшли до висновку, що робота зі спонсорами приносить хороший дохід.

Але одними лише пропозиціями до потенційних рекламодавців не обмежується. Неодноразово «Карпати» зверталися до Прем’єр-ліги, аби керівний футбольний орган зробив виняток і дозволив розмістити рекламу на тих частинах форми, що раніше не були прописані у Регламенті. Таким чином логотипи спонсорів почали з’являтися і над гербом, і на шортах, і під номером.

Робота у напрямку залучення спонсорів триває без перерви. Зважаючи на правила фінансового fair play, шлях, обраний «Карпатами» є чи на найлогічнішим у напрямку клубного розвитку. Нестандартні, ексклюзивні та привабливі для спонсора програми співпраці призводять до синергії, у підсумку задоволеними залишаються обидві сторони. Комерційна та інформаційна привабливість «зелено-білих» є вагомим аргументом на шляху до завершального епізоду переговорів – підписання контракту. Але не контрактом єдиним. Зараз у «Карпат» і спонсорів склалися не лише ділові, але й дружні стосунки. Тому «леви» можуть по праву пишатися командою своїх надійних товаришів та партнерів...Отже, ворота команди спонсорів захищає СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС». У сучасному світі без страхівки і за кордон не виїдеш, і на поле не вийдеш. Саме тому «Брокбізнес» надійно захищає усіх карпатівців від різноманітних неприємностей. Можливо все, виплати обов’язкові – таким є девіз нашого «воротаря». 

Позицію лівого захисника займає ТМ «РОКСОЛАНА» – ексклюзивний водний спонсор клубу. Улюблена вода футболістів, без якої нема ані самого футболу, ані життя. ТМ «Роксолана» – це мінеральна вода, що видобувається в екологічно чистому районі Прикарпаття із природного джерела, розливається безпосередньо на місці видобутку у відповідності з міжнародними нормами розливу природних мінеральних вод. Це, у свою чергу, свідчить про повне збереження всіх її природних властивостей. Куди б «Карпати» не їхали і де не грали – пляшка «Роксолани» завжди знаходиться на столі, у руці чи на лаві запасних. 

Правий захисник – це технічний спонсор клубу. «Карпати» стали першим клубом елітного дивізіону, який відкрив TM JOMA на українському футбольному ринку. От і результат – зараз TM Joma «одягає» вже пів десятка клубів Прем’єр-ліги і за цим показником лідирує... Продукція іспанського виробника якісна, доступна, оригінальна і задовольняє вимоги футболістів. 

Лівий центральний захисник у команді карпатівських спонсорів – це компанія STEKO, виробник сучасної віконної продукції. Українське підприємство, що виробляє продукцію міжнародного стандарту якості у мінімальні строки. Високий рівень сервісу, монтаж вікон, балконів, ролет, алюмінієвих фасадів та секційних воріт «під ключ», доставка в будь-яку точку України на власному автотранспорті, бездоганна якість продукції, шанобливе ставлення до клієнтів та партнерів, унікальний фірмовий стиль – все це характерні риси компанії Steko. А окрім цього, Steko – це приємні люди з почуттям гумору та креативними ідеями. Торік, у Дніпрі, карпатівці відвідали завод компанії і взяли участь у фотосесії – у підсумку вийшли класні календарі. 

Оплотом оборони як в прямому так і в переносному значення у карпатівській команді є ЦЕНТР МЕДИЧНИХ ІННОВАЦІЙ NOVO. Як не крути, але футбол – травматичний вид спорту. Якщо травм уникнути не вдається, то завдяки нашим партнерам із NOVO можна оперативно діагностувати проблему та швидко її вирішити. NOVO – це медичний центр, в якому, завдяки інноваційним технологіям і компетентності фахівців, нададуть пацієнтам будь-якого віку найвищу якість діагностичних послуг. Відвідувачі центру можуть бути впевнені – тут допоможуть встановити точний діагноз та обрати ефективний курс лікування. Пацієнти центру мають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні немає. 

Переходимо до півзахисту. Опорну зону цементує новачок у карпатівській команді – преміум-спонсор клубу, БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ GLOBAL DEVELOPMENT. Це корпорація, що втілює в життя інноваційні рішення і проекти, враховуює сучасні тенденції та потреби покупців і вносить власну лепту в розвиток будівельної галузі. Команда фахівців Global Development прагне виходити на нові рівні ділового та технічного розвитку. Global Development створює не просто будівлі, а концептуально новий світ, що вже став комфортним для тисяч українських сімей. За час свого існування виробилене власне оригінальне бачення сучасної новобудови, засноване на потребах покупців та партнерів, відшліфоване досвідом й вдосконалене сучасними інноваціями.

Ще одним опорником в карпатівській команді є ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС НТОН. Саме у готелі НТОН «зелено-білі» мають змогу заселяти своїх гостей з різних куточків України та світу. Готельно-ресторанний комплекс НТОН приймає відвідувачів з січня 2001 року. Розташований недалеко від центру міста, 3 км від залізничного вокзалу, 6 км від аеропорту, 8 км від автовокзалу. За допомогою громадського транспорту чи готельного таксі можна легко дістатися до будь-якого куточка міста. НТОН постійно співпрацює з українськими та міжнародними туристичними компаніями, туроператорами, приймає представників відомих фірм та зірок шоу-бізнесу.

Лівий крайній нападник у команді карпатівських партнерів – це ТМ «ЛІМО». Генеральний спонсор клубу і один з найдавніших та найвірніших друзів. Дорослі футболісти перетворювалися на малих дітей, коли під час екскурсії заводом, де виготовляють найкраще у світі морозиво, їм давали щойно виготовлене ескімо. Із ТМ «ЛІМО» львівські «Карпати» співпрацюють уже 10 років. І це не дивно, адже ПАТ «Львівський холодокомбінат» – лідер з виробництва морозива по Україні, має унікальний досвід виробництва якісного та натурального морозива. Компанія займається виробництвом і реалізацією морозива виключно з натуральних компонентів. Підприємство турбується про здоров'я своїх споживачів, тому не використовує у виробництві свого продукту штучних барвників, наповнювачів і консервантів. Продукція не містить ГМО. На ринку морозиво виробництва ПАТ «Львівський холодокомбінат» представлено під торговою маркою «ЛІМО». Асортимент морозива ТМ «ЛІМО» налічує понад 150 видів продукції. 

Правий вінгер, швидкий та креативний, це ПОШТОВО-ЛОГІСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР «МІСТ ЕКСПРЕС». Компанія «Торговий Дім «Міст Експрес» в Україні представляє інтереси міжнародної корпорації «Meest Corporation Inc.» та входить в одну з найбільших в Україні фінансово-промислову групу «Росан». Успіх компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» на вітчизняному ринку пов'язаний з 20 річним досвідом роботи на міжнародних поштових ринках Європи, Канади, США та Австралії її материнської компанії. Лідерство на ринку кур’єрських послуг України компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» зумовлене командою відповідальних менеджерів, які розуміють зростаючі потреби клієнтів, усвідомлюють важливість забезпечення надійних та ефективних послуг кожному клієнту та партнеру компанії. Неодноразово «Міст Експрес» влаштовував пишні вечірки після вдалих матчів «Карпат», на яких у відкритій та дружній атмосфері вирішувалися як ділові так і індивідуальні питання. 

На позиції під нападником розташувався головний плеймейкер українського футболу – ТМ PARIMATCH, титульний спонсор «Карпат». Всього за один рік плідної співпраці було проведено близько десятка благодійних, соціальних та культурних заходів. Зокрема, ТМ Parimatch разом з «Карпатами» підтримували дітей-сиріт із Лаврівського дитячого будинку, малювали карту миру із дітьми воїнів АТО, реалізували низку соціальних проектів, спрямованих на підтримку молоді, разом із фанатами «левів» купалися в ополонці на Водохреща, а також влаштували святкову вечірку в Одесі, на честь завершення футбольного року. І це далеко не весь перелік активних дій з боку ТМ Parimatch – компанії, що наразі, поза сумнівом, є головним меценатом українського футболу. 

Нарешті, нападником у команді карпатівських спонсорів є МЕДІА-ХОЛДИНГ ZIK. Впевнена гра головою, гострі атаки, потужні удари, майстерне виконання – усе це притаманно та характерно для нашого генерального медіа-партнера. З такою командою не страшні перешкоди, труднощі та суперники. Із ними «Карпати» почуваються впевнено та надійно. Такі партнери не залишать у скрутну хвилину. Завдяки ним флагман західноукраїнського футболу може розвиватися і рухатися лише вперед!


Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»

01 Серпня 2016

Схожі новини
Спонсори