Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Беззахисні

Беззахисні

Склад «Карпат» на матч проти бурштинського «Енергетика». Версія інформаційного центру ФК «Карпати»

Для «Карпат» поєдинок проти бурштинського «Енергетика» окрім статусу «галицького дербі» має ще один принциповий контекст. Саме «Енергетик» став єдиною командою в чемпіонаті, що зуміла відібрати очки в «Карпат» у Львові. Матч першого кола у Львові, незважаючи на шалений штурм на ворота «енергетиків», закінчився внічию 0:0. Гадаємо, футболісти львівського клубу цього не забули і щосили прагнутимуть перемогти, тим паче, що це буде остання репетиція перед матчем-відповіддю півфіналу Кубку України проти київського «Динамо». Працівники Інформаційного центру ФК «Карпат» традиційно пропонують свої варіанти складу на поєдинок львів’ян проти «Енергетика».

Воротар

У цьому поєдинку після триматчевого перебування на лаві запасних великі шанси отримати місце у стартовому складі має досвідчений Андрій Тлумак. У поєдинку проти івано-франківського «Спартака» Юрій Мартищук невпевнено зіграв в епізоді, коли «Карпатам» забивали гол. Тому цілком ймовірно, що Юрій Дячук-Ставицький надасть можливість Тлумаку проявити себе у матчі з «Енергетиком». Принаймні, цей варіант виглядає найбільш логічним ще й з тієї причини, щоб не дати Тлумаку остаточно «законсервуватися» на лаві запасних. Хоча й не виключено, що суто з психологічних мотивів наставник львів’ян дасть можливість Мартищуку реабілітуватися за попередній поєдинок.

Захист

Оборона - найбільший головний біль Дячука-Ставицького у цьому поєдинку. Одразу троє (!) захисників «Карпат» - Лапко, Распопов та Іщенко – пропустять матч через дискваліфікацію. Якщо переглянути заявку на чемпіонат, то в «Карпат» окрім дискваліфікованої трійці в обоймі залишилося тільки троє номінальних оборонців – Федорів, Петрівський і Тимчишин. Всі вони, безперечно, з’являться на полі, але питання полягатиме у тому, хто закриватиме центральну зону захисту. Навряд чи Юрій Дячук-Ставицький ризикне і зіграє з трьома захисниками, тим паче, що в такому випадку за логікою єдиним центральним оборонцем мав би залишитися не надто досвідчений Петрівський. Очевидно, тренеру «Карпат» доведеться когось „відтягувати” з півзахисту в оборонний редут команди. Найчастіше з номінальних півзахисників за останній період на позиції захисника в «Карпатах» з’являвся Пшеничних, тому, мабуть, саме він і приєднається до трійки захисників і, звісно, при нагоді здійснюватиме атакуючі рейди своїм улюбленим лівим флангом. У центрі через брак інших варіантів Петрівському допомагатиме досвідчений Тимчишин, а справа своє звичне місце займе Федорів.

Півзахист

Через те, що центр захисту львівської команди буде суттєво послабленим, в основі «Карпат» проти «Енергетика» практично гарантовано з’явиться традиційний тандем «опорників» Ґодвін та Шмаков. Обидва цих футболісти можуть надійно закрити підступи до воріт «Карпат» у центрі. А більш націлені на атаку Веприк, Бобилєв та Пірес залишаться в запасі для посилення гри у другому таймі. На флангах місце в основному складі Сучкова та Худоб’яка сумніву не підлягає.

Напад

Максим Фещук після красеня-гола зі штрафного «Спартаку» може розраховувати на місце в основі і в матчі з «Енергетиком». Місце другого форварда, мабуть, дістанеться Батісті, котрий, щоправда, практично нічим себе не проявив в попередньому турі. Хоча причина тут об’єктивна: тоді бразилець вийшов на поле вперше після двоматчевої дискваліфікації. Руслан Платон, очікуємо, розпочне поєдинок з лави запасних.

Юрій Басенко


Отож, варіанти складу «Карпат» на матч проти «Енергетика» від працівників Інфоцентру такі:

Юрій Басенко
Тлумак – Федорів, Тимчишин, Петрівський, Пшеничних – Годвін, Шмаков, Сучков, Худоб’як – Фещук, Батіста.

Данило Нікуленко
Тлумак – Пшеничних, Петрівський, Федорів – Сучков, Шмаков, Ґодвін, Бобилєв, Худоб”як – Фещук, Платон.

Юрій Назаркевич
Мартищук – Пшеничних, Петрівський, Тимчишин, Федорів – Сучков, Ґодвін, Шмаков, Худоб`як – Батіста, Фещук.

Ростислав Ящишин
Мартищук – Пшеничних, Тимчишин, Петрівський, Федорів – Сучков, Ґодвін, Шмаков, Худоб`як – Батіста, Фещук.

Андрій Кісера
Тлумак - Тимчишин, Петрівський, Шмаков, Федорів - Сучков, Ґодвін, Бобилєв, Худоб`як - Батіста, Фещук.

Гліб Ваколюк
Тлумак – Пшеничних, Тимчишин, Петрівський, Федорів - Сучков, Ґодвін, Шмаков, Худоб`як – Батіста, Фещук.

06 Квітня 2006

Схожі новини
Спонсори