Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Петро Слободян – новий головний тренер ФК «Оболонь»

Після останньої поразки «Оболоні» проти «Геліоса» в Харкові заяву про відставку подав наставник «пивоварів» Богдан Блавацький. Керівництво клубу задовольнило це прохання.

Таке рішення було цілком логічним після серії невдач, котрі спіткали нашу команду на старті другого кола. Домашня поразка від луганської "Зорі" ускладнила шанси "Оболоні" на завоювання путівки до вищої ліги, а осічка в Харкові зробила ці мрії досить примарними. І саме невдача в матчі з "Геліосом" стала останньою краплиною, котра призвела до такого рішення.

Новим головним тренером "пивоварів" призначено Петра Слободяна, котрий протягом трьох років вже очолював киян. Саме під його керівництвом оболонці завоювали право виступати в елітному українському дивізіоні і досягли найбільших успіхів в своїй історії, посівши шосту сходинку в 13-му національному чемпіонаті.

Петро Слободян приступить до виконання своїх обов`язків в середу, 5 квітня, і готуватиме команду до календарної зустрічі з ФК "Бершадь", котра відбудеться 7 квітня на стадіоні "Оболонь".

Джерело – www.fc.obolon.ua

07 Квітня 2006

Схожі новини
Спонсори