fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

1969

У Кубку СРСР «Карпати» в домашніх матчах здолали одеський СКА, «Арарат», «Чорноморець» і в 1/4 фіналу у гостях перемогли воронезький «Труд». У півфіналі карпатівці вибили миколаївський «Суднобудівник» – 2:0. Влада Львова замовила спецпотяг, який доставив до столиці СРСР львівських уболівальників.

17 серпня 1969 року «зелено-білі» вийшли на поле стадіону в Лужниках на поєдинок проти фаворита – вищолігового СКА (Ростов). Перед початком гри капітан «Карпат» Ігор Кульчицький згідно з протоколом потиснув руки всім суддям, окрім бокового Еугена Хярмса. Львів’яни пропустили вже на 20-й хвилині, але тисячі вболівальників із Галичини гнали улюбленців вперед. У другому таймі українці переломили хід гри завдяки голам Лихачова і Булгакова та довели матч до перемоги.