В «Енергетика» забракло енергії на львівські «Карпати». Львів’яни здобули першу весняну перемогу з великим рахунком

В «Енергетика» забракло енергії на львівські «Карпати». Львів’яни здобули першу перемогу з великим рахунком навесні

У матчі 22-го туру львівські «Карпати», впевнено перемігши на виїзді бурштинький «Енергетик» 3:1, закріпилися на першій сходинці у турнірній таблиці. Причому перемога львівського клубу була вольовою, оскільки саме «Енергетик» відкрив рахунок в матчі. Але вперше у цьому сезоні на належному рівні відіграв атакуючий тандем «Карпат» Батіста – Фещук, який і забезпечив львів’янам впевнену перемогу. Нагадаємо, що «Енергетик» – це єдина команда, яка змогла відібрати очки в «Карпат» у Львові: матч першого кола завершився внічию 0:0. Отож можна вважати, «Карпати» з процентами віддали «борг» бурштинцям , і тепер повністю зможуть сконцентруватися на підготовці до матчу-відповіді півфіналу Кубку України проти київського «Динамо».

Почався поєдинок для львів’ян з неприємності: на 12-й хвилині помилився молодий голкіпер «Карпат» Юрій Мартищук, котрий пропустив удар в ближній кут від Рудницького. Проте через 10 хвилин Батіста, котрий востаннє забивав ще минулого року, зрівняв рахунок. А бурштинці, мабуть, не бачили останнього поєдинку «Карпат» проти івано-франківського «Спартака». Тому що якби бачили, тоді б не фолили поблизу свого штрафного. Адже у складі «Карпат» є Максим Фещук, для якого відстань у 18 метрів – це напівпенальті. Саме Фещук на 47-й хвилині забив безпосередньо зі штрафного свій перший гол у матчі. «Дубль» Максим оформив уже через 5 хвилин. Мав нагоду ще раз забити і Батіста, проте м’яч після його удару головою влучив у стійку воріт «Енергетика». Та цього рахунку «Карпатам» цілком вистачило для того, аби закріпитися на першій сходинці у турнірній таблиці.

Звіт з поєдинку, післяматчеві коментарі тренерів читайте на нашому сайті дещо пізніше