Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Поступились в експериментальному складі

Львівські “Карпати”, перебуваючи на зборах в турецькому місті Сіде, з рахунком 0:1 поступилися команді “Іллічівець” (Маріуполь), яка нагадаємо посідає третє місце у вищій лізі.
Як повідомив головний тренер “Карпат” Юрій Дячук-Ставицький, гра проходила на тренувальній базі маріупольців і, не зважаючи на поразку, він залишився задоволений діями своїх підопічних, особливо молодих футболістів.
Справа в тому, що через мікротравми у грі не брали участь п’ятеро гравців - Мартищук, Лапко, Тимчишин, Батиста та Годвін. Наставник «Іллічівця» Іван Балан таких гравців основи, як Гай, Пуканич, Цихмейструк, Бабич та інших. При цьому карпатівці були ближчими від суперника до перемоги, але свої моменти не використали Платон, Худоб’як, Фещук та Ткачук, яким бракувало влучності. Натомість на 37-ій хвилині Олег Краснопьоров замкнув прострільну передачу партнера і цей гол, як виявилось і виявився єдиним у цій грі. На грі були присутні керівники та тренери багатьох клубів, які у ці дні перебувають на зборах в Туреччині, і всі вони в унісон зазначили, що гра була одна з найвидовищних з побачених під час тренувальних зборів.
Тож склад “Карпат” у цій грі: Тлумак (Паньків, 46), Федорів (Романюк, 46), Іщенко (Петрівський, 46), Распопов (Процик, 46), Пшеничних (Ільків, 46), Худоб’як (Веприк, 46), Шмаков (Ткачук, 66), Сучков (Поліванов, 75), Пірес (Бобилєв, 46), Фещук, Платон (Стус, 78).
Покращується стан здоров’я і Александру Голбана, травмованого під час попередньої гри “Карпат” з бразильцями. Нині карпатівець перебуває у приватній турецькій клініці і відчуває всіляку підтримку зі сторони почесного президента ФК “Карпати” Петра Димінського, тренерів та гравців команди, які провідують молдавського нападника і разом з командою в неділю прилетить до Києва, А зранку в понеділок, 30 січня, делегація ФК “Карпати” прибуде до Львова.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

31 Січня 2006

Схожі новини
Спонсори