Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Українці разом: «Карпати» і «Динамо» провели патріотичний захід

Українці разом: «Карпати» і «Динамо» провели патріотичний захід

Уже багато років гравців львівських «Карпат» та їхніх суперників на поле виводять маленькі уболівальники, які іноді «записуються» за кілька тижнів до початку матчу. Винятком став поєдинок «зелено-білих» проти київського «Динамо», адже можливість вивести гравців дісталася дітям воїнів АТО, які зараз знаходяться на Сході і відбивають атаки ворога. 

Зважаючи на патріотичну позицію львівського та київського клубів, а також на те, що 14 жовтня відзначався день захисника України, всеукраїнське об'єднання учасників АТО «Українці-Разом!» та Федерації Футболу Учасників АТО звернулася до «Карпат» з ініціативою підтримати як дітей так і їхніх батьків, вийшовши на поле у спеціальних футболках з символікою організацій та написом на спині «Мій тато – герой». 

Обидва клуби, а також Прем'єр-ліга дали миттєву згоду, тож усі 22 футболісти з'явилися з підтрибунного тунелю у білому. А для того, щоб в діток українських героїв залишився спогад про цю подію, гравці «Карпат», «Динамо», а також судді матчу, подарували усім маленьким уболівальникам новенькі зелено-білі шалики.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

30 Жовтня 2017

Схожі новини
Спонсори