Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Найкращі фанати України: допомогти чи нашкодити?

Найкращі фанати України: допомогти чи нашкодити?

КДК ФФУ закриє трибуни стадіону «Україна» на матчі проти «Маріуполя», позбавивши таким чином команду гарантованої підтримки. Окрім цього, львівський клуб змушений заплатити 200 тисяч гривень штрафу за поведінку фанатів. 

І хоч офіційна інформація про дискваліфікацію «України» з'явилася в обід, буквально протягом кількох годин керівництво та персонал ФК «Карпати» отримали чимало обурливих звернень від уболівальників, ветеранів, воїнів АТО, школярів та академіків, які намагалися з'ясувати – чому через групу людей, футбол закриють для всіх? 

Нагадаємо, що під час матчу проти одеського «Чорноморця» найактивніші сектори стадіону «Україна» обрали доволі специфічний спосіб підтримки команди – навколишня територія ледь не щохвилини вибухала, а дим від піротехніки практично не зникав. Після фінального свистка команда до фанатів не підійшла, чого не відбувалося вже дуже багато років. 

Тож, зважаючи на звернення, ФК «Карпати» найближчим часом вимушено перегляне цінову політику щодо квитків у фан-сектори, адже така «підтримка» обходиться клубу занадто дорого. Окрім цього, ФК «Карпати» залишає за собою право визначити найактивніших порушників та притягнути їх до відповідальності, а також позбавити можливості відвідувати домашні матчі команди.

ФК «Карпати» переконаний, що уболівальники «левів» є найкращими в Україні. Однак у теперішній ситуації, їм варто задуматися над власною поведінкою, а також визначити – своїми діями львівські фанати хочуть допомогти «Карпатам» чи зашкодити їм?


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

31 Жовтня 2017

Схожі новини
Спонсори