Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Назар Стасишин: «Поступилися не по грі»

Назар Стасишин: «Поступилися не по грі»

У матчі з «Маріуполем» 20-річний Назар Стасишин зіграв свій перший поєдинок у головній команді «Карпат». Правофланговий оборонець, який нещодавно був одним з лідерів дублюючого складу «зелено-білих», поділився своїми враженнями від дебюту в Прем’єр-лізі. 

– Назаре, які враження залишилися від поєдинку?
– Які враження можуть бути? Команда програла. Радий тільки, що дебютував. Мені здається, що поступилися не по грі. Було дуже багато моментів, які ми не змогли реалізувати. Так сталося... У футболі так буває, рухатимемося далі.

– За скільки часу дізнався, що потрапляєш у заявку і маєш можливість дебютувати?
– Про те, що потрапляю у заявку, знав ще на початку тижня, адже Мірошніченко захворів. Сьогодні зранку сказали, щоб готувався, бо матиму нагоду вийти на заміну.

– «Маріуполь» щільно захищався. Ти входив у гру і був покликаний допомогти команді пробити цю щільну оборону...
– Важко було ввійти у гру в тому плані, що треба було забивати. І варто було грати на атаку. Тренер сказав, щоб я частіше йшов вперед, більше здійснював прострілів з флангу. Я старався виконувати установку тренера, але, на жаль, з цього нічого не вийшло.

– Свого часу ти не з першої спроби потрапив у карпатівську Академію, однак в інтерв’ю зізнавався, що поставив перед собою ціль дебютувати в основному складі «Карпат». Сьогодні мрія здійснилася?
– Так. Як кажуть, коли ти ставиш перед собою ціль, певну планку, треба завжди до неї йти і не важливо, якими шляхами ти це зробиш. Я зробив це не через Академію «Карпат», а через інші школи. Але так сталося, що я дебютував сьогодні (посміхається).


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

18 Листопада 2017

Схожі новини
Спонсори