Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Амбросій Чачуа: «День спарингу є найкращим на зборах»

Амбросій Чачуа: «День спарингу є найкращим на зборах»

Незважаючи на сніжну й морозну львівську погоду, «леви» продовжують міжсезонну підготовку, проводячи тренування на штучному газоні стадіону «Сокіл». Менше, ніж за тиждень команда Олега Бойчишина вирушить на закордонні збори в Туреччину, де пройдуть завершальні акорди підготовки «зелено-білих». В інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» Амбросій Чачуа поділився очікуваннями від зборів та приєднався до привітань із нагоди 55-ліття львівського клубу.

– Навіть під час відпустки тебе можна було побачити на футбольному полі. У Винниках відбувався товариський матч в якому, зокрема, брали участь і карпатівці...
– Зателефонував знайомий, поцікавився чи не хочу я зіграти за його команду проти колективу Козловського. Намагався у відпустці тримати себе у хорошій формі, тож, коли була можливість поганяти м’яча, то із задоволенням погоджувався. Наша команда перемогла із рахунком 4:3. До того ж, вони вже два роки поспіль не могли здолати своїх суперників, цього разу таки вдалось. У матчі взяли участь не тільки карпатівці, а й добре відомі люди в українському футболі: Юрій Паньків, Микола Морозюк, також приєднався тренер «Динамо» Олег Лужний. Поєдинок вийшов досить цікавим та емоційним, де було багато забитих голів.

– У своєму інтерв’ю Володимир Костевич зізнався, що зі всієї карпатівської дружини йому вдалось зустрітись у відпустці лише з тобою...
– Бачились із Вовою напередодні Нового року, поговорили, згадали старі часи, коли він виступав за «Карпати». Він розповідав як у нього справи, я поділився новинами львівської команди. Костевич не змінився, хіба, тепер ідеально говорить польською (сміється). Також до Львова приїздив Артур Карноза, з яким ми святкували Новий рік. Тож зимові свята пройшли у хорошій атмосфері та прекрасній компанії.

– Як підтримував фізичні кондиції під час відпочинку та в якому настрої повернувся до роботи?
– Перші два тижні намагався повністю відпочити від футболу. Поїхав до Рівного, провів час із батьками. Пізніше вдалось кілька днів відпочити вже ближче до гір, у Трускавці. Як підтримував форму? Постійно збирались із хлопцями з «Карпат» та екс-карпатівцями, щоби пограти у футбол. Повернувся до тренувань у чудовому настрої. Хочеться працювати, адже вже скучили за тренувальним процесом, за колективом. Чекаю, коли вирушимо на збори та будемо працювати на зеленому газоні, а не на штучних полях та при морозній львівській погоді. 

– Як ти ставишся до міжсезонних зборів, адже, як правило, футболісти зовсім не фанатіють від подібного роду підготовки...
– Читав інтерв’ю Ореста Лебеденка, тож при зустрічі сказав йому, що він мабуть єдиний футболіст, якому подобаються збори (усміхається). Звичайно, для нас це період нелегкий, багато фізичної та бігової роботи доводиться виконувати. Але ми закладаємо фундамент до відновлення чемпіонату, тому намагаємось підходити до зборів із позитивним настроєм та жартами.

– Із перших днів, після відновлення роботи, ви працюєте під керівництвом нового тренера фізпідготовки Павлом Сіренком, про якого всі лише позитивно відгукуються...
– Думаю, для нас він хороша знахідка. Після тижня спільної роботи з ним, можу сказати, що це справді хороший та досвідчений спеціаліст. Заняття під його керівництвом проходять належним чином, тобто, поступово збільшуючи навантаження. Він намагається з кожним гравцем поспілкуватись, дізнатись про його стан та визначити індивідуальний підхід для занять. Наші тренування проходять на досить високому рівні.

– На зборах у Туречинні заплановано шість спарингів ...
– День, коли заплановано товариський матч є найкращим на зборах. Підходиш до нього з більшою концентрацією, відповідальністю. Збори – період, коли футболіст має показати свою форму та готовність грати в основному складі. 

– Кілька днів тому «Карпати» відзначали ювілей, 55 років із дня заснування...
– Хочу привітати всіх працівників клубу, тренерів, учнів, які навчаються в школах та Академії, футболістів, вболівальників. Бачив, що чимало людей приєдналось до поздоровлення «Карпат», тож хочу додати, аби всі їхні побажання здійснились. Сподіваюсь, ця річниця принесе «Карпатам» великий прогрес. Тільки будучи єдиним цілим, об’єднавшись ми зможемо подолати всі негаразди. Потрібно вірити, йти до своєї мети, адже такий клуб заслуговує на найвищі місця не тільки в Україні, а в Європі.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

20 Січня 2018

Схожі новини
Спонсори