Share this post

Олег Смалійчук: «Зіграли на випередження, щоб влітку нас не наздогнав бик»

Віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук прокоментував трансферну політику клубу і пояснив, чого слід чекати від новачків «зелено-білих».

«За Нікою Сандохадзе ми стежили ще з літа. Знали, що в нього закінчується контракт і що за ним полює багато клубів. Ми літали в Грузію, дивилися на нього і переконалися у тому, що цей гравець нам потрібен. Це був абсолютно спланований трансфер».

«За двома колумбійцями також стежили ще з літа. Бедойя жив і грав в Іспанії, з ним було легше. Тут мова йде про повноцінний трансфер з «Еспаньйола» та трирічний контракт. Щодо Кортеса, то я особисто літав в Колумбію, щоб подивитися на нього вживу. Із ним ми уклали орендну угоду на один рік з правом викупу. Планували, що підпишемо цих гравців влітку, але зважаючи на те, що ми вже зараз маємо цікаві пропозиції на наших основних гравців, а також розуміємо , що влітку ми їх можемо і не втримати, зіграли на випередження і організували потенційну заміну нашим сьогоднішнім лідерам. Словом, зробили так, щоб влітку, як кажуть в Іспанії, нас не наздогнав бик».

«Хочу, щоб уболівальники мене добре почули. Це не ті гравці, які будуть забивати голи з трапу літака. Це перспектива, це молодість. Ми порахували, що краще їх підписати зараз, щоб у них був час на спокійну адаптацію. Зараз в команди збори, є можливість вникнути в суть гри і філософію клубу. Можливо, вони навіть почнуть із матчів за молодіжну команду. А якщо літом хтось нас залишить, то ми вже будемо мати готову і повноцінну заміну».

«Кортес і Бедойя – гравці атакувального стилю, але вони різнопланові. Бедойя дуже добре працює з м’ячем, може зіграти як і на фланзі, так і на позиції «десятки». Кортес надзвичайно вертикальний, цілеспрямований, фізично витривалий, виділяється швидкістю і силою».

«Я говорив раніше, що ми нікуди не спішимо. У нас команда готова на 70-80%. На сьогодні, для першої команди ми підписали лише Ніку Сандохадзе».

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»