Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» U-19 у Нідерландах: тренування з бельгійським присмаком (ФОТО)

«Карпати» U-19 у Нідерландах: тренування з бельгійським присмаком (ФОТО)

Лімбург – одна з провінцій Об’єднаного королівства Нідерландів, яке існувало у той час, коли слова «Голландія» та «Бельгія» вважались синонімами та підпорядковувались єдиній державі. Після розпаду Нідерландського королівства та визнання незалежної Бельгії, провінція розділилась між двома країнами. Столицею Лімбурга, як і двісті років тому, залишається місто Маастріхт, яке розташовується на кордоні держав-сусідів. Саме у Бельгії карпатівці провели перші повноцінні тренування на футбольному полі.

Подолавши близько 50 кілометрів, «зелено-білі» прибули до місця призначення. Перш ніж почати тренування, команда привітала Івана Желізка з днем народження та заспівала вже звичну пісню «Многая літа». Далі все за тренерським планом: пробіжка та розминка, квадрати та невелика двостороння гра. Андрій Тлумак та Андрій Сапуга, не жаліючи голосових зв’язок, чітко пояснювали свої вимоги та слідкували за їхнім дотриманням. Також тренери намагались індивідуально поговорити з гравцями, щось пояснити чи запитати.

Повернувшись до Маастріхту, юніори отримали кілька годин на відпочинок та вирушили на вечірнє тренування до Бельгії. Зокрема, левову частку уваги тренери приділили роботі над якістю та швидкістю передач, виконанням стандартних положень. Продемонструвати, наскільки добре закріпили бельгійські заняття, хлопці зможуть вже у вівторок. Нагадаємо, 13 лютого карпатівці зіграють перший спаринг на зборах проти команди Другої ліги Бельгії «Патро Ейсден Масмехелен».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Лютого 2018

Схожі новини
Спонсори