Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Сила завжди з нами! (ФОТО)

Сила завжди з нами! (ФОТО)

Куди б не їхали львівські «леви», хоч би й навіть до Туреччини, із командою завжди подорожує вода «Сила Карпат», від компанії «ВІВІ РІТЕЙЛ» – ексклюзивного спонсора напоїв ФК «Карпати». 

Звісно, на зборах команді нічого не бракує, але все ж, смачна вода із джерел карпатських гір не лише додає сили футболістам, але й нагадує їм про рідний край. І молоді клубні вихованці, і ветерани команди, і тренери – воду «Сила Карпат» вживають усі. 

«Для мене, як для лікаря, насамперед, важливий показник загальної мінералізації води. Коли я побачив, що цей показник становить 0,15-0,4, то був задоволеним. Тож можу запевнити, що вода «Сила Карпат» – повністю відповідає питним вимогам, а головне, є доброю для спортсменів, тобто для людей, які регулярно займаються активною діяльністю. Під час матчів і тренувань, футболісти витрачають багато рідини, яку необхідно поповнювати. Якщо вода низького рівня, то вона може зашкодити здоров’ю. «Сила Карпат» же повністю відповідає усім нормам, стандартам та вимогам. Окрім цього, вона приємна на смак. Важливо, що цей продукт якісно запакований, а отже, зберігає усі свої властивості і допомагає повернути водний баланс в організмі у нормальне русло» – розповідає старший лікар ФК «Карпати» Ростислав Пастушенко. 

Висока якість продукції та задоволення, що його отримує споживач – найголовніша мотивація в діяльності компанії «ВІВІ Рітейл».

Головні цінності компанії «ВІВІ Рітейл» – це досконалість, порядність, орієнтація на якість, повсякденна участь у житті суспільства. Мета – бути однією з найкращих європейських компаній, якість наданих послуг якої буде відповідати запитам клієнтів.

За рахунок надзвичайно смачних і привабливих якостей продукції від компанії «ВІВІ Рітейл», попит на неї щодня зростає і користується високою популярністю не тільки на території України, а й в інших країнах світу.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

14 Лютого 2018

Схожі новини
Спонсори