Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Hola! «Карпати» запускають іспанську версію!

Hola! «Карпати» запускають іспанську версію!

Латиноамериканські легіонери «Карпат» стають дедалі популярнішими не тільки в Україні, а й в себе на батьківщині. На веб-сайт та соцмережі львівської команди постійно заходять відвідувачі із Аргентини, Колумбії та Болівії. Тепер же вони зможуть дізнаватися про усі події, що оточують «зелено-білих» рідною мовою. 

«Поява нової версії сайту стане неабияким полегшенням не лише для моєї сім'ї, для всіх шанувальників клубу в Болівії, а й для багатьох прихильників «латиносів», які виступають за «Карпати». Тепер ми можемо бути в курсі усіх новин клубу!» – запевняє Родріго Варгас

«Поява іспаномовної версії сайту дасть можливість не тільки мені, моїй сім'ї та друзям, але й прихильникам, які слідкують та підтримують клуб на відстані, дізнаватися про найактуальніші події з життя клубу. Добре, що клуб робить такі речі для тих, хто поки не знає української мови» – підтримує партнера Катріель Санчес.

«Карпати» стають відкритішими та ближчими для іншої половини світу. Іспанською мовою говорить майже третина людства, вона є однією з найпопулярніших на нашій планеті. Це важливий крок у майбутнє для львівського клубу. Радий, що друзі та близькі карпатівських легіонерів зможуть слідкувати за їхніми успіхами та постійно бути в курсі всього, що відбувається у «Карпатах» – прокоментував запуск іспанської версії сайту виконавчий директор клубу Даріо Друді.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

13 Квітня 2018

Схожі новини
Спонсори