Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці у збірних туру

Карпатівці у збірних туру

Після двох домашніх перемог календар приготував «Карпатам» два вояжі до столиці, де «левам» протистоятимуть «Сталь» та «Олімпік». У першому матчі проти кам’янців «зелено-білі» мінімально перемогли, хоча могли забивати більше, ніж один гол. Українські футбольні ЗМІ виокремили головних героїв минулих вихідних, у переліку яких знайшлося місце для кількох карпатівців. 

Footboom.com, як і в минулому турі обирає до своєї збірної Олексія Гуцуляка («Молодий футболіст «Карпат» був активним протягом усієї зустрічі, допомагаючи двом редутам команди – оборонному і атакуючому. Вже на перших хвилинах матчу міг допомогти своїй команді відкрити рахунок в поєдинку, непогано розібравшись з суперниками на лівому фланзі і увійшовши в штрафний майданчик. Також він не вимикався з боротьби в обороні, встигаючи перекривати свій фланг, тим самим розвантажуючи атакуючу лінію своєї команди») і Хорхе Карраскаля («Черговий відмінний матч колумбійського хавбека, в якому він не боявся продемонструвати свою техніку, раз по раз розбираючись з суперником. У подібній манері хавбек і забив: впавши на газон, він не виключився з боротьби, швидко вставши і почавши пресинг суперника. Йому вдалося не тільки повернути собі м'яч, але і знову продемонструвати свої вміння, посадивши на газон Грачова і технічно перегравши Пенькова, відправивши м'яч у лівий воротарський кут. В цілому, саме активність колумбійця принесла «левам» чергові три очки, збільшивши шанси на збереження прописки в елітному дивізіоні»).

Аналогічний вибір у Football.ua: Олексій Гуцуляк («Універсальний солдат загону Бойчишина за традицією був всюдисущим. На своєму фланзі Олексій не давав спокійно дихати опонентам, регулярно ходив в атаку, непогано взаємодіючи з Мякушком, Шведом і Карраскалем. Був корисним у відборі м'яча і підіграванні партнерам») та Хорхе Карраскаль («Якщо «Карпати» в підсумку залишаться в Прем'єр-лізі, керівництву, напевно, варто подумати про підвищені преміальні своєму колумбійському діаманту. Цього разу 19-річний атакуючий хавбек був найактивнішим на полі, регулярно ставлячи в незручне становище оборону суперника. Немає нічого дивного, що саме Карраскаль точним ударом приніс перемогу своїй команді»).

Profootball.ua також відзначає пару карпатівців: Андрія Нестерова («Центральний захисник «Карпат» провів досить продуктивну гру. По-перше, в парі з Артемом Федецьким зумів висікти всі верхові м'ячі біля воріт своєї команди. Більшість навісів і прострілів від футболістів «Сталі» переривав саме Нестеров. По-друге, Андрій якісно підключався до атак під час стандартів, виграючи позиційну боротьбу у штрафному майданчику суперника») та Хорхе Карраскаля («Чергова яскрава гра від колумбійця. У важкому матчі проти «Сталі» Хорхе не тільки виконував роль творця атак, але і не відмовлявся від чорнової боротьби ще на половині поля суперника. Єдиний забитий в матчі гол – абсолютна заслуга Карраскаля»).

UA-football.com «запрошує» до своєї кращої команди 27-го туру Хорхе Карраскаля («Все, що створили «Карпати» в матчі зі «Сталлю» було при безпосередній участі Карраскаля. Власне і вирішальний гол Хорхе забив після того, як двічі взяв участь в атаці – відібрав м'яч і віддав передачу Мякушку, а потім опинився в штрафному майданчику і сам завершив цю комбінацію. На тлі трохи інертних та іноді пасивних львів'ян Карраскаль помітно вирізняється своєю агресивною манерою гри»).

Football24 теж не оминув увагою Хорхе Карраскаля. Карпатівський чарівник продовжує дивувати публіку своїми фінтами та проходами, не забуваючи при цьому тягнути на собі всю атакуючу гру «Карпат». У грі проти «Сталі» створював моменти як сам, так і для партнерів. Прекрасно відкривався та не боявся йти у відбір: саме після одного з них Карраскаль і забив єдиний та переможний гол «Карпат».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © Павло Кубанов

16 Квітня 2018

Схожі новини
Спонсори