Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» продовжують підготовку до сезону (ФОТО, ВІДЕО)

«Карпати» продовжують підготовку до сезону (ФОТО, ВІДЕО)

Уже 22 липня львівські «Карпати» проведуть перший матч у новому чемпіонаті проти «Олександрії». Обидві команди заключний етап підготовки до сезону проводять за кордоном – підопічні Володимира Шарана тренуються в Болгарії, а Олега Бойчишина в Польщі. 

Місцем дислокації карпатівці обрали вже знайомий Водзіслав Шльонський – невеличке містечко у Сілезії, де є достатні умови для якісної підготовки. Свої заняття «леви» проводять на полях тутешнього спортивного центру із басейнами та тренажерними залами.

Після перемоги над новачком польської Екстракляси «Заґлембє» із Сосновца, карпатівці провели два тренування. Вечірнє було максимально насиченим: команда працювала над швидкісною витривалістю. Попри навантаження, усі гравці витримали і ритм, і темп.

Уже у вівторок «зелено-білі» проведуть чергову контрольну гру проти представника другої ліги Чехії «Вікторії» із Отроковіце. Цей спаринг спеціально зроблений для молодих вихованців, а також гравців, у яких було мало ігрової практики у попередніх поєдинках.

Більше фото ви знайдете в альбомі «Карпатівські будні на зборах: тренування між спарингами»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

09 Липня 2018

Схожі новини
Спонсори