Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Зірки «Карпат» на одному полі! Таке шоу не можна пропустити!

Зірки «Карпат» на одному полі! Таке шоу не можна пропустити!

У середу, о 18:30 на стадіоні «Україна» відбудеться супершоу присвячене 20-річчю здобуття бронзових нагород чемпіонату. На поле карпатівської арени вийдуть зірки – гравці, які захищали та зараз захищають кольори «Карпат» протягом багатьох років. Детальніше про склади команд розповідав організатор поєдинку Богдан Стронціцький. 

Так само організатор матчу розказав про тренерів, які готуватимуть команди. «Бронзовими» керуватимуть Мирон Маркевич, Юрій Дячук-Ставицький та Володимир Журавчак. Тренерами збірної усіх часів стануть Степан Юрчишин, Ростислав Поточняк та Богдан Бандура».

«Як стримуватимемо молодих? Тримаємо це в таємниці (сміється). Уболівальники усе побачать на полі. Скажу лише, що у нас є досвід. Він нам повинен допомогти»

«Якраз у всіх дуже добрий настрій після перемоги над «Динамо». Пройшло більше 20 років з того моменту, як наші «Карпати» вперше перемогли киян на їхньому полі. Тоді я захищав ворота, і так само, як зараз Максим Кучинський, залишив їх в недоторканості. Враження від цих двох матчів незабутні».

«Сподіваюся, що схожі емоції отримають уболівальники, які прийдуть на стадіон «Україна» у середу ввечері. Усі разом ми згадаємо і карпатівський дух, і левиний характер» – зазначив організатор матчу.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

04 Вересня 2018

Схожі новини
Спонсори