Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Мар’ян Швед: «Такі визнання додають психологічної впевненості»

Мар’ян Швед: «Такі визнання додають психологічної впевненості»

Найкращий футболіст Чемпіонату УПЛ у вересні прокоментував свою перемогу в конкурсі й запевнив, що в другому колі сезону «Карпати» спробують надолужити згаяне. 

«Насправді такі визнання приємні й корисні – вони, як мінімум, додають психологічної впевненості. Тоді виходиш на поле впевненіше, можеш показати багато чого» – розповідає Мар’ян Швед.

Цей сезон карпатівець розпочав досить продуктивно та чимало забивав. В 11-ох турах Швед забив 5 голів та виконав один асист. 

«Завершилося тільки перше коло. Наше завдання незмінне – перша шістка. Зверніть увагу, яка щільність у таблиці: раз-два виграєш – і вже у верхній частині. Хоча, безумовно, на цьому відрізку ми планували виступити краще. Та це футбол, тут неможливо все передбачити».

Уже за два тижні у першому матчі другого кола львів’яни зустрінуться з «Олександрією». Поєдинком із підопічними Володимира Шарана «Карпати» відкрили для себе поточний сезон. Хоч цей матч завершився для «Карпат» домашньою поразкою, Мар’ян налаштований позитивно й запевняє, що цього разу «Карпати» спробують взяти реванш.

«Ми добре вивчили цю команду. Знаємо, як вона грає. З другого боку, знати знаємо, а все ніяк не можемо перемогти її. Спробуємо зробити це за два тижні».


Джерело: www.upl.ua
Фото: © ФК «Карпати»

10 Жовтня 2018

Схожі новини
Спонсори