Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці відвідали ліцей «Еколенд» (ФОТО, ВІДЕО)

Карпатівці відвідали ліцей «Еколенд» (ФОТО, ВІДЕО)

Капітан «левів» Артем Федецький та захисник Орест Лебеденко разом із керівником програми розвитку дитячо-юнацького футболу клубу Олегом Бойчишиним відвідали ліцей «Еколенд», з яким у вересні ДЮФШ «Карпати» підписала договір про співпрацю. Керівники ліцею радісно зустріли гостей та провели екскурсію закладом. А згодом влаштували міні-конференцію між учнями та футболістами. Говорили про усе: кар’єру Федецького в Німеччині, навчання Лебеденка в «Карпатах», про визначні досягнення та футбольних кумирів. А на запитання Артема: «Хто хоче в «Карпати»? – усі учні миттю підняли руки вверх. Завершилась зустріч тренуванням юних футболістів.

«Я не очікував, що до нас на тренування прийдуть футболісти з «Карпат». Я вболіваю за цей клуб, ходжу на їхні матчі. І дуже радий, що зміг побачити їх вживу, а не лише з трибун стадіону» – радо розповідає юний учень «Еколенду» Денис.

«Мені дуже сподобалось. Одразу видно, що тут усе зроблено для дітей. Я б із задоволенням віддав свою дитину в таку школу» – ділиться враженнями Артем Федецький.

«Мене приємно здивувала інфраструктура «Еколенду», як школа, так і спортивні майданчики. Тут є велика кількість гуртків, у тому числі й футбольна секція. Ми слідкуємо за дітьми, які тут займаються і розраховуємо на те, що в майбутньому вони продовжать навчання вже в «Карпатах» – підсумував Олег Бойчишин.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

11 Жовтня 2018

Схожі новини
Спонсори