Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці у збірних туру

Карпатівці у збірних туру

Минулий тур став феєрією Мар’яна Шведа, якого було визнано найкращим гравцем всього ігрового дня. Усі без виключення провідні ЗМІ включили карпатівця до своїх символічних збірних 14-го туру. Зрештою, знайшлося там місце і для інших «левів».

Footboom.com характеризує гру Мар’яна Шведа так: «Головний натхненник і творець виїзної перемоги львів'ян над «Олімпіком». Своєю швидкістю, помноженою на техніку роботи з м'ячем, з перших хвилин поставив у глухий кут лівий фланг оборони господарів поля. Вже на п'ятій хвилині легко втік від Євгена Пасіча і від лицьової лінії викотив зручну передачу на Понде, який не схибив. У другому таймі остаточно зняв градус інтриги, реалізувавши пенальті, який сам і заробив. Цього разу Швед обіграв на фланзі Тейшейру, а Гай, який кинувся страхувати партнера, зіграв рукою. Мар'ян холоднокровно розвів кіпера і м'яч по різних кутах воріт. «Гол + пас» – вагомий внесок в успіх своєї команди».

Football.ua також відзначає Мар'яна Шведа («Прудконогий футболіст поступово став лідером «Карпат», і ще раз підтвердив це на ділі. У зустрічі з «Олімпіком» Мар'ян спочатку видав шикарний асист на Понде, після чого впевнено реалізував пенальті. Так чи інакше, саме Швед справедливо став головним фундатором перемоги гостей»).

Terrikon.com відзначає дует карпатівців: Олега Бородая («25-річний захисник проти «Олімпіка» показав пристойний рівень гри на своїй позиції. Бородай відзначився 92% точності в передачах, виконав 7 перехоплень і 13 відборів м'яча. Крім того, центрбек «Карпат» дуже добре показав себе в єдиноборствах, вигравши 60% з числа тих, в яких взяв участь. Не дивно, що тривалий час «Карпатам» вдавалося тримати свої ворота «на замку», а єдиний збій стався вже в компенсований час, що дозволило «Олімпіку» лише розмочити рахунок, але не уникнути поразки») та Мар’яна Шведа («21-річний хавбек є одним з лідерів сучасних «Карпат» і в звітному турі довів свій статус в команді. Активний Швед буквально замучив оборону «Олімпіка», внаслідок чого після поєдинку наставник донеччан В'ячеслав Шевчук змушений був визнати – його підопічні виявилися не готовими до такої гри Мар'яна. Втім, цього разу вінгер не став обмежуватися тільки ефектністю дій, записавши на свій рахунок гольову передачу і чітко реалізований 11-метровий удар, що і дозволило «Карпатам» здобути вже другу поспіль перемогу в турнірі»).

UA-Football.com схожим чином «запрошує» до збірної туру центрального захисника та головного героя зустрічі. Так, відзнаку отримує Олексій Ковтун («Знеціненими виявилися майже всі численні потуги в атаках «Олімпіка» в матчі з «Карпатами». Ковтун був одним з головних руйнівників комбінацій суперника, встигав блокувати удари і вступав в боротьбу за найвідчайдушніші м'ячі. Завдяки надійності і самовідданості Олексій забронював місце серед героїв минулого вік-енду») та Мар’ян Швед («З фантастичним бажанням грати виходить в кожному наступному матчі на поле Швед, по-справжньому нестримний хавбек львів'ян і неймовірно корисний для своєї команди в плані креативу. Донеччани так і не знайшли протиотруту від дій Мар'яна, який знову відзначився забитим м'ячем, між іншим, вже сьомим в цьому чемпіонаті»).

Tribuna.com до своєї команди найкращих гравців туру також включає Мар’яна Шведа.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

05 Листопада 2018

Схожі новини
Спонсори