Юніори. «Карпати» U-19 – «Олександрія» U-19 – 2:1 (ВІДЕО)

12-й тур. 09.11.2018, 13:00. Львів, стадіон «Україна». 150 глядачів. Сонячно. +15°С

Арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ).

Асистенти арбітра: Анастасія Волощук, Олександр Горбатюк (обоє – Чернівці).
Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Валенко (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Харжевський (Романік, 46), Калинчук, Слічний, Козак (Степанчук, 66), Мудрик, Гудзінський (Гірний, 79), Данилюк, Мельнійчук (Лісовик, 46), Руніч, Сікан.
Запасні: Артим, Береза, Нестерук.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-19: Степанцов, Ляницький, Кобеляш, Водяницький, Дудка, В. Луців, Лучка, П. Луців, Волошин, Воробчак, Віктор (Мустафаєв, 69).
Запасні: Гудименко, Гаркуша, Назарик, Олійник, Чеберяк, Кривда.
Старший тренер – Юрій Гура.

Голи: Руніч, 11, Лісовик, 85 – П. Луців, 16 (пен.).

Попередження: Калинчук, 34, Гудзінський, 44, Сікан, 77 – Луців, 33, Лучка, 80.

У 12-му турі юніорської першості львів'яни приймали гостей з Олександрії. Оскільки на полі зустрілись команди з верхньої частини турнірної таблиці, то боротьби було не уникнути.

Тож поєдинок «Карпати» розпочали з постійних атак і вже на 10 хвилині, після помилки захисника «Олександрії» в центрі поля, Гудзінський вивів Василя Руніча на ударну позицію і той, у свою чергу, прострільним ударом направив м’яча у ворота. Після забитого голу, підопічні Романа Гнатіва, хотіли швидко збільшити перевагу, але атаки львів’ян не принесли бажаного результату. Змінити рахунок прагнули й гості, тож усіма силами ринули на половину поля «Карпат». Такий натиск «Олександрії» завершився помилкою «зелено-білих» у власному штрафному – рукою зіграв Петро Харжевський. Арбітр призначив пенальті, який реалізував півзахисник гостей Петро Луців – 1:1.

Нічийний рахунок додав гостроти поєдинку. Обидві команди не втрачали нагод дістатися до воріт суперника. Та згодом атакувальні потуги «Олександрії» зменшились і господарі все частіше перебували на половині поля суперника. Стовідсотковий момент «Карпати» мали під кінець першого тайму – Богдан Козак впритул пробивав по воротах Степанцова, але голкіпер парирував удар. А за декілька хвилин до свистка на перерву «Олександрія» прокинулась і зусиллями Петра Луціва створила небезпечний момент. Нападник впевнено пробивав по воротах Гороха, та кіпер «Карпат» фантастичним сейвом залишив рахунок нічийним.

У другому таймі командам не вдалося забити так швидко, як у першій половині матчу, хоча моментів було вдосталь. У гостей найактивнішим був Петро Луців, тоді коли біля воріт «Олександрії» найчастіше опинявся Василь Руніч. Саме ці гравці забивали у першому таймі й очевидно, що бажали відзначитись вдруге. Але гра була, хоч і нервовою, але стабільною. Команди обмінювались атаками, створювали моменти, однак безрезультатно. Раптово ініціативу перейняв Данило Сікан. Нападник обіграв опонентів і вийшов на ударну позицію, але впав у штрафному майданчику, натякаючи на пенальті. Однак арбітр оцінив це падіння жовтою карточкою. Та вже наступна атака «Карпат» завершилась взяттям воріт. Голом відзначився Роман Лісовик, який вийшов на заміну в другому таймі. «Карпати» U-19 здобули чергові три очки і зміцнили своє лідерство.