fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Юніори отримали бронзові нагороди за минулий сезон (ФОТО, ВІДЕО)

Бронзові нагороди за сезон 2017/18 отримали карпатівські юніори. Медалі з Києва привезли представники Прем'єр-ліги – виконавчий директор Євген Дикий та спортивний директор Максим Степаненко.

Станом на зараз карпатівські юніори лідирують в чемпіонаті. У минулому ситуація була ідентична – лише на фініші «зелено-білі» пропустили вперед донецький «Шахтар» за рахунок додаткових показників. Саме тому, набравши 56 очок у 26 матчах, команда Андрія Тлумака завершила чемпіонат на третій сходинці. «Зелено-білі» програли лише 4 матчі, тоді як перемагали 17 разів. Саме оборона «левів» була найкращою – усього 23 пропущені голи. Зате у ворота суперників круглий влітав 53 рази.

Очільники Прем'єр-ліги відзначили високий рівень підготовки карпатівських юніорів, їхні навички та майстерність і побажали хлопцям не зупинятися на досягнутому. У той же час, спортивний директор «левів» Олег Бойчишин сказав: «Щиро бажаю, щоб ця бронзова медаль стала найменшою нагородою у вашій кар’єрі». Теплим словом юніорів привітав технічний директор Тарас Гордієнко, який запевнив, що розвиток молодого покоління є одним із пріоритетних факторів у клубній діяльності. Від імені команди виступив Петро Харжевський, який подякував «Карпатам» за підтримку та сприяння у розвитку, а своїм партнерам за багато незабутніх емоцій, що їх довелося пережити протягом минулого сезону.

Свої медалі отримали або отримають усі карпатівці, які грали за команду U-19 в минулому чемпіонаті. Нагороди обов’язково знайдуть Андрія Тлумака та Андрія Сапугу, які зараз тренують луцьку «Волинь», Андрія Ременюка та Олега Веремієнка, які зараз знаходяться в розташуванні збірної України, а також тих, хто з різних причин не зміг прийти на нагородження.

ФК «Карпати» пишається своїми юніорами та бажає їм майбутнього прогресу та успішної гри у першій команді.

ФК «Карпати» U-19 в сезоні 2017/18

Воротарі: Андрій Артим, Антон Задерейко.

Захисники: Олег Веремієнко, Петро Харжевський, Максим Дерман, Роман Слива, Віталій Сільченко, Богдан Куртяк, Олександр Нестерук, Любомир Степанчук, Роман Оприск.

Півзахисники: Остап Притула, Володимир Рудюк, Іван Желізко, Орест Панчишин, Василь Руніч, Максим Сеник, Остап Малашевський, Андрій Дулібський.

Нападники: Ростислав Лях, Олександр Рибачук, Артур Діма, Олег Кос, Сергій Дудинський, Тарас Пецків, Андрій Ременюк, Вадим Сидорук.

Тренери: Андрій Тлумак, Андрій Сапуга, Олег Гарас, Олег Стронціцький.

Персонал: Тарас Петрівський (адміністратор), Юрій Митник (лікар), Тарас Ревакович (масажист).

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»