fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Юніори. «Арсенал-Київ» U-19 – «Карпати» U-19 – 5:4

13-й тур. 23.11.2018, 11:00. Щасливе, стадіон «Арсенал-Арена». 50 глядачів. Хмарно. -3°С

Арбітр – Максим Фірсов (Рівне).

Асистенти арбітра: Олександр Міллєр (Овідіополь, Одеська обл.), Максим Катющев (Одеса).
Четвертий арбітр – Дмитро Осауленко (Київ).

Спостерігач арбітражу – Олександр Шамич (Київ).

«АРСЕНАЛКИЇВ» U19: Закорський, Бобко, Б. Колесник, Давиденко (Дем’яненко, 56), Пашко, Шевченко, Тулін, Кіщук (Тишинінов, 65), Петренко (Д. Колесник, 66), Сухоручко (Костюк, 90+1), Громок.
Запасні: Пількевич, Хоменко, Кириченко.
Старший тренер – Юрій Лень.

«КАРПАТИ» U19: Горох, Слічний, Калинчук, Данилюк (Береза, 77), Степанчук (Гірний, 87), Козак (Лісовик, 80), Гудзінський, Руніч, Панчишин, Мудрик, Сікан.
Запасні: Артим, Мельнійчук, Романік, Харжевський.
Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Кіщук, 43, Тулін, 48, Сухоручко, 71, 75, 90+1 – Сікан, 13, Гудзінський, 42, Бобко, 53 (Авт.), Степанчук, 62.

Попередження: Давиденко, 52, Тулін, 80, Пашко, 90+4 – Слічний, 35, Данилюк, 75, Козак, 78, Панчишин, 90+4.

Нереалізований пенальті: Руніч, 45 (воротар).

Матчем проти канонірів карпатівські юніори закривали офіційний рік, тож мали намір завершити його позитивом. І в принципі, усе складалося для підопічних Романа Гнатіва добре, але у підсумку вийшла поразка із хокейним рахунком.

«Ми вигравали практично по ходу всього матчу. Спершу 2:0, потім 3:1 і 4:2. Але в кінці пропустили тричі…» – розповідає старший тренер «зелено-білих».

Відкрив рахунок Данило Сікан, який увірвався до карної зони, розкидав суперників і грамотно пробив у недосяжний для кіпера кут. Невдовзі форвард «Карпат» уже асистував своєму партнеру – в ідентичній ситуації він накрутив оборонців, удав, ніби пробиває, а насправді відкотив круглого під удар Гудзінському – той не схибив. Третій гол каноніри забили собі самі, але в будь-якому випадку, довелось би виймати м'яча із воріт, адже простріл Степанчука уже був готовий замкнути Василь Руніч. Зрештою, Степанчук забив і сам, четвертий гол для «Карпат» у цьому матчі. Усе вдалося завдяки індивідуальному проходу, кільком фінтам та класному удару. Але чотирьох голів «левам» не вистачило навіть для нічиєї… Можливо, ситуація змінилась, якби Руніч реалізував пенальті у першому таймі, але «Арсенал» виручив воротар.

«У наших суперників була одна дуже серйозна перевага – це зріст. Ми програли фактично усю верхову боротьбу, адже найвищий наш виконавець Слічний зі зростом 186 сантиметрів, на фоні їхніх нападників виглядав малюком. При першій-ліпшій нагоді господарі навантажували м'яча верхом і отримували результат, а ми, на жаль, так і не змогли знайти протидію і не нав'язали боротьби у повітрі. Звичайно, були і наші помилки, зокрема й індивідувальні, але над ними попрацюємо вже після повернення додому» – розповів Роман Гнатів.

Карпатівські юніори ще два тижні проводитимуть тренування після чого отримають відпустку.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»