Прем’єр-ліга. «Карпати» – «Десна» – 0:2 (ВІДЕО)

16-й тур. 24.11.2018, 14:00. Львів, стадіон «Україна». 1 361 глядач. Хмарно. +1°С

Арбітр – Костянтин Труханов (Харків).

Асистенти арбітра: Віталій Сухін (Одеса), Олександр Марчик (Київ).
Четвертий арбітр – Ярослав Козик (Мукачево, Закарпатська обл.).

Делегат ФФУ – Олег Кучер (Рівне).
Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ).

«КАРПАТИ»: Шевченко, Лебеденко, Бородай, Папа, Мірошніченко, Ербес (Мегреміч, 55), Кльоц, Понде, Швед (Мендес, 69), М’якушко, Гуцуляк (Ді Франко, 66).
Запасні: Кучинський, Федецький, Голодюк, Санчес.
Головний тренер – Жозе Мораіш.

«ДЕСНА»: Паст, Братков, Огіря, Філіппов (Хльобас, 75), Картушов, А. Фаворов, Безбородько (Якимів, 90+2), Мостовий, Старенький (Банасевич, 82), Імереков, Д. Фаворов.
Запасні: Литовка, Єрмаков, Люлька, Слінкін.
Головний тренер – Олександр Рябоконь.

Голи: Філіппов, 27, Старенький, 44.

Попередження: Бородай, 39, Мендес, 90+1 – Огіря, 86.

Вилучення: Бородай, 52 (друге попередження).

У Жозе Мораіша перед матчем виникла проблема – травму отримав Хорхе Карраскаль, тому будувати свою гру довелося без нього. Колумбійця на фланзі замінив Мякушко, також варто відзначити вихід у старті Папи Гуйє – сенегальського захисника, який склав пару Олегу Бородаю. У підсумку, для обох захисників гра склалася не вдало.

«Десна» показала якісну організацію під час оборони та атаки. Нічого не вигадуючи, чернігівці спокійно переводили м’яча між зонами, і в підсумку до перерви двічі забили. Спершу центральні оборонці «Карпат» втратили на мить Дениса Безбородька, який одним дотиком зупинив круглого, перетворивши цю дію на гольовий пас – Філіпов класно закрутив у дальній кут. Шевченко нічим зарадити не міг. Невдовзі Шевченко парирував м’яча після удару суперника, але оборонці не встежили за Стареньким, який спокійно пробив у порожні ворота. Фактично, до перерви гра була зроблена.

Із ще більшими труднощами «зелено-білі» зіткнулися на початку другого тайму, коли за другу жовту картку поле залишив Олег Бородай. Перестановки від Жозе Мораіша результативної користі не принесли, а «Десна» спокійно контролювала гру і довела її до логічної перемоги. «Карпати», на жаль, жодним чином створити загрозу біля воріт Паста так і не змогли.