Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Ветерани «Карпат» зіграли з волонтерами та воїнами АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Ветерани «Карпат» зіграли з волонтерами та воїнами АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Уже вкотре «Карпати» проводять товариський матч, приурочений до Дня волонтера та Дня збройних сил. Рік тому, за сприяння тренера Богдана Стронціцького та волонтера Василя Корпана, такий поєдинок відбувся вперше. Цього року команда волонтерів та бійців із передової повернулася на заміську базу «Карпат» у Брюховичах, щоб знову помірятися силами з іменитими гравцями.

Розпочалося дійство зі спільного фото гравців з прапором України. А зі звуком стартового свистка команди ринули в бій. Місце у воротах «зелено-білих» цьогоріч довірили сину колишнього кіпера «левів» Олегу Стронціцькому, який зараз тренує юніорів, а сам Богдан Едуардович вийшов у якості польового гравця. Серед футболістів на полі з'явилися й колишні тренери юніорів Андрій Тлумак та Андрій Сапуга, які тепер тренують «Волинь». А серед глядачів був присутній Артем Федецький.

Незважаючи на вік футболістів, гра видалась активна та динамічна. Лише у першому таймі, тривалістю 30 хвилин, було забито 7 м'ячів, з яких 2 у активі екс-воротаря «Карпат» Андрія Тлумака. А закінчився поєдинок бойовою нічиєю: кожна із команд забила по 6 голів. 

«Сьогодні рівно рік, як ми зіграли перший матч. Плануємо проводити такі зустрічі щорічно» – поділився Богдан Стронціцький. «Зважаючи на ситуацію в країні, такі матчі потрібно проводити, бо вони об’єднують» – додав Андрій Тлумак

Насамкінець, волонтери та воїни АТО пригостили карпатівців польовим кулішем, зміцнивши їхню дружбу поза футбольним полем.

Більше фото ви знайдете в альбомі «Зустріч ветеранів «Карпат» з волонтерами та воїнами АТО»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

03 Грудня 2018

Схожі новини
Спонсори