Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Артур Діма: «До гри повернуся разом з усією командою»

Артур Діма: «До гри повернуся разом з усією командою»

Артур Діма зіграв у чемпіонаті U-21 лише 3 матчі, в яких зумів забити 2 м’ячі. Та на одному з тренувань нападник молодіжної команди «Карпат» жахливо травмувався, в результаті чого вибув з гри до кінця осінньої частини чемпіонату. В інтерв’ю Інформаційному центру клубу Артур розповів, чи встиг відновитися після ушкодження.

– Ти травмувався ще на початку сезону. Наскільки все було серйозно?
– Травма була досить серйозна. Лікарі констатували перелом гомілковостопного суглоба і розрив багатьох зв’язок. 

– Які відчуття були, коли зрозумів, що не зможеш грати до кінця першої половини сезону?
– Звісно, що засмутився. Будь-яка травма, яка вибиває з колії навіть на місяць, є дуже неприємною. Було дуже прикро, адже чемпіонат лише стартував і я непогано його розпочав, зумів двічі забити. А потім одразу отримав травму, ще й таку серйозну. 

– У грі першого кола проти «Зорі», Дмитро Саутін забив 3 голи, які присвятив тобі. Як ти відреагував на такий жест?
– Мені було дуже приємно. Ми з Дмитром дружимо, у нас, навіть, був особливий ритуал святкування голів. Тож це мене порадувало. І взагалі вся команда мене підтримувала. Хлопці та банер для підтримки зробили, і дзвонили, і в лікарні відвідували. І тренери також телефонували. Все це дуже приємно.

– Станом на зараз, як себе почуваєш, коли зможеш повернутися до гри?
– Дякуючи лікарям «Карпат» і тренеру з фізпідготовки, зараз почуваюся дуже добре. Вони добре попрацювали над моєю реабілітацією. До гри повернуся разом з усією командою 16 січня – пройду плановий медогляд та почну тренуватися одразу в загальній групі.

– Ти зараз, як і вся команда, перебуваєш у відпустці. Де та як її проводиш?
– Більшу частину своєї відпустки я провів на реабілітації. Тільки зараз, на свята, поїхав на тиждень на море. Скоро повернусь додому і з усією командою готуватимусь до зборів.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

11 Січня 2019

Схожі новини
Спонсори