Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Маю ціль – залишитися в рідному клубі». Бусько, Войтович та Ременюк про повернення в «Карпати»

«Маю ціль – залишитися в рідному клубі». Бусько, Войтович та Ременюк про повернення в «Карпати»

Влітку 2018-го винниківський «Рух» орендував трьох карпатівців, для кожного з яких період в команді з львівського передмістя видався різним. Якщо для Андрія Ременюка та Андрія Буська етап, що минув, можна назвати успішним, то у Володимира Войтовича не найкращі спогади про оренду. 

«Виступи за «Рух» – однозначний плюс для мене, – розповідає Бусько. – Я раніше грав лише на юнацькому рівні та у молодіжній першості. Перша ліга – зовсім інший турнір. Сподіваюся, що це піде мені на користь, адже я здобув хороший досвід. Дуже вдячний винниківському клубу за довіру, яку отримував від керівництва та тренерського штабу. Майбутнє в «Карпатах»? Попереду вихід з відпустки і медогляд. Я маю ціль – залишитися в рідному клубі. Далі побачимо – хто буде сильніший, той і гратиме. Все залежатиме від самих футболістів та виграної конкуренції».

Протилежні емоції від перебування в оренді залишилися у Володимира Войтовича. «У мене було мало ігрової практики, я зіграв лише у чотирьох поєдинках, тому не можу сказати, що виступи за «Рух» є позитивом для мене, – зізнається Володимир. – Зрештою, я не маю жодних претензій до винниківського клубу, однак відсутність ігрової практики для футболіста – не найкраще становище. Те, що я не часто виходив на поле залежало і від мене, і від тренерського штабу. Щодо повернення в «Карпати», то можу сказати, що готовий боротися і працювати на всі сто відсотків».

Позитивно оцінює винниківський період та висловлює готовність до боротьби в «Карпатах» Андрій Ременюк. «Головна перевага виступів за Рух» – стабільне місце на полі, чого в «Карпатах» отримати на той час я не міг. У мене була ігрова практика і «Рух» я залишаю із відчуттям вдячності. Жодних проблем чи образ за весь цей час не виникало. У Першій лізі я відчув різницю з юнацьким футболом, адже довелося грати проти дорослих мужиків. Крім того, важко не помітити серйозний рівень кількох першолігових команд, які на мою думку нічим не поступаються частині команд з УПЛ. Це і «Металіст», і «Дніпро-1», і «Волинь»... Маю на увазі підбір виконавців, клубну структуру і фінанси. Тепер головний пріоритет для мене – закріпитися в «Карпатах». Потрібно працювати і боротися за місце у складі», – підсумував Ременюк


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Рух»

12 Січня 2019

Схожі новини
Спонсори