Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Андрій Бусько: «Команда повністю розуміє, чого вимагає наставник»

Андрій Бусько: «Команда повністю розуміє, чого вимагає наставник»

Гравець молодіжної команди «Карпат» Андрій Бусько, осінню частину сезону провів в оренді у винниківському «Русі». А після повернення до «Карпат» потрапив у список футболістів, що відправились на турецькі збори «зелено-білих». В інтерв’ю Інформаційному центру Андрій розповів про те, як проходить підготування команди до продовження чемпіонату та роботу під керівництвом нового тренера. 

– Кожен вихованець «Карпат» з часом мріє зіграти за першу команду. Ти зараз знаходишся на зборах з основою, що відчуваєш в цей момент?
– Мені випав шанс проявити себе в першій команді і я хочу ним скористатись, аби в майбутньому закріпитись тут. Це було моєю метою з самого початку та залишається головною ціллю і зараз. 

– У Львові зараз не найкраща погода для підготовки до другої частини сезону. Яка ситуація в Белеку?
– Тут постійно падає дощ, але умови для проведення тренувань дуже хороші. У нас багато занять як фізичного, так і тактичного спрямування. Головний тренер робить багато пауз і постійно пояснює, що ми робимо правильно, а де помиляємось.

– Минулого року в тебе були незначні проблеми зі здоров’ям. Враховуючи це, зараз справляєшся з навантаженнями?
– Так, зараз все добре. Я, як і вся команда, знаходжусь під пильним контролем наших лікарів. А про цю ситуацію стараюсь не згадувати. Головне, що зараз я в нормі.

– Що можеш сказати про головного тренера, команда знайшла з ним спільну мову?
– Тренер вимагає повної дисципліни як на полі, так і за його межами та просить, у першу чергу, думати і концентруватись. Ми поки притираємось один до одного, бо працюємо разом лише 10 днів. Але можу сказати, що команда цілком розуміє, чого вимагає наставник.

– Чи допомагають гравці основи своїм молодшим партнерам по команді, які вперше відправились на збори?
– У моментах, коли ми чогось не розуміємо або робимо щось неправильно, старші партнери завжди допомагають і підказують. А ще постійно підбадьорюють новачків.

– Як проводите вільний від тренувань час?
– У перерві між тренуваннями я стараюсь максимально відпочити. Після вечірніх занять, разом з командою, витрачаю вільний час на відновлення від навантажень, які отримав протягом дня.

– Сьогодні «Карпати» зіграють перший товариський матч проти софійського «Септемврі». Що тобі відомо про майбутнього спаринг-партнера?
– Знаю, що «Карпати» вже грали проти цієї команди на зборах. Від партнерів чув, що це хороша команда. Ми готуємось до цієї гри дуже серйозно, бо хочеться розпочати цей рік з перемоги.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

23 Січня 2019

Схожі новини
Спонсори